1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Kazimierz Moskal oficjalnie trenerem Wisły Kraków!
Kazimierz Moskal oficjalnie trenerem Wisły Kraków!
mgillert / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Kazimierz Moskal oficjalnie trenerem Wisły Kraków!

Wisła Kraków po bardzo burzliwym sezonie, postanawia zmienić trenera. Nowym trenerem drużyny z Krakowa stanie się Kazimierz Moskal, który jako piłkarz, miał okazję w przeszłości grać dla Wisły Kraków. Tym razem, to on stanie przed zadaniem powrotu drużyny do Ekstraklasy. Sprawdźmy, jakie są szanse na taki powrót.

Jak przyznają włodarze Wisły, Kazimierz Moskal jest trenerem podpisanym na dwa lata. O przedłużeniu transferu nie będzie decydował awans, lecz aktualna sytuacja drużyny, pod koniec kolejnego sezonu. Skutkiem tego, nawet jeśli trener nie dostanie się do Ekstraklasy a wyniki zespołu będą obiecujące, nie dojdzie do kolejnej zmiany.

Trener Kazimierz Moskal przyznał, że bardzo chciał trenować Wisłę Kraków, lecz ta okazja trafiła mu się dopiero dzisiaj. Samo dopięcie wszystkich szczegółów było niezwykle szybkie, ponieważ obie strony dogadały się bardzo szybko.

Jaki plan ma trener Kazimierz Moskal na Wisłę Kraków? Jak przyznaje, Wisła świetnie radziła sobie w Pucharze Polski, co doprowadziło ją do wygrania tytułu, jednak nie grała tak dobrej piłki w 1 lidze. Według trenera Moskala, Wisła Kraków musi rozegrać 34 perfekcyjne mecze w 1 lidze, bez względu na to, z jakimi rywalami przyjdzie mierzyć się piłkarzom z Krakowa.

Źródło: Flashscore.pl