1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Kevin De Bruyne: Zostaję w City. Plotki o transferze są bezpodstawne
Kevin De Bruyne: Zostaję w City. Plotki o transferze są bezpodstawne
operations@newsimages.co.uk / depositphotos.com
Piotr

Kevin De Bruyne: Zostaję w City. Plotki o transferze są bezpodstawne

Kevin De Bruyne, jeden z kluczowych zawodników Manchesteru City, skomentował plotki dotyczące jego przyszłości. W wywiadzie dla HLN jasno zaznaczył, że nie ma planów opuszczenia klubu.

  • Kevin De Bruyne potwierdził, że nie planuje opuszczać Manchesteru City.
  • Plotki o jego transferze do Arabii Saudyjskiej są bezpodstawne.
  • W Manchesterze City istnieje możliwość odejścia po otrzymaniu dobrej oferty, ale De Bruyne nigdy nie wyraził takiej chęci.
  • De Bruyne stwierdził, że finanse nie są dla niego priorytetem.
  • Podkreślił, że jego lojalność wobec klubu nie wynika wyłącznie z względów finansowych.

- Zostaję w City? Tak, tak… Przeczytałem wiele nagłówków o transferze do Arabii Saudyjskiej, ale nie rozmawiałem z nikim - powiedział De Bruyne, rozwiewając wszelkie spekulacje na temat możliwego transferu.

Belgijski pomocnik podkreślił, że choć w Manchesterze City istnieje możliwość odejścia, jeśli zawodnik otrzyma dobrą ofertę i wyrazi chęć transferu, to on sam nigdy nie dał do zrozumienia, że chce opuścić klub. - Jeśli pojawi się dobra oferta i powiesz Pepowi, że chcesz odejść, to jest to możliwe. W innych klubach może być inaczej. Ale nigdy nie dałem do zrozumienia, że chcę odejść - dodał.

De Bruyne przyznał również, że finanse nie są dla niego priorytetem. - Mam więcej niż wystarczająco pieniędzy. Ale jeśli pojawi się absurdalna kwota, to jest to także dla mojej rodziny, moich krewnych, moich wnuków, prawnuków i moich przyjaciół - wyjaśnił, dając do zrozumienia, że jego lojalność wobec klubu nie jest motywowana tylko i wyłącznie względami finansowymi.