1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Kylian Mbappé: Euro było porażką
Kylian Mbappé: Euro było porażką
livephotosport / depositphotos.com
Piotr

Kylian Mbappé: Euro było porażką

Kylian Mbappé nie ukrywa swojego rozczarowania po zakończonym Euro 2024. W szczerym wywiadzie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat swojego występu oraz planami na przyszłość.

  • Kylian Mbappé przyznał, że jego występ na Euro 2024 był porażką.
  • Mbappé marzył o zdobyciu tytułu mistrza Europy, co się nie udało.
  • Po mistrzostwach zamierza udać się na wakacje, aby odpocząć i zregenerować siły.
  • Zawodnik planuje rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze po okresie odpoczynku.
  • Mbappé wyraził gotowość do podjęcia nowych wyzwań i kontynuowania kariery na wysokim poziomie.

W piłce nożnej albo jesteś dobry, albo nie
W swoim charakterystycznym, bezpośrednim stylu Mbappé przyznał: "W piłce nożnej albo jesteś dobry, albo nie. Nie byłem dobry". Te słowa jasno pokazują jego autokrytycyzm i wysokie standardy, które stawia sobie zarówno na boisku, jak i poza nim. Dla wielu zawodników taki szczery wgląd w swoje błędy może być trudny, ale dla Mbappé to element ciągłego dążenia do perfekcji.

Chciałem być mistrzem Europy... teraz czas na odpoczynek
Mbappé nie ukrywa, że jego marzeniem było zdobycie tytułu mistrza Europy. - Moje Euro było porażką. Chciałem być mistrzem Europy - powiedział ze smutkiem. Zawodnik ma jednak świadomość, że nie zawsze wszystko układa się po myśli, a porażki są częścią sportu.

Po intensywnym sezonie i wyczerpujących mistrzostwach, Mbappé zamierza teraz skupić się na odpoczynku. - Pojadę teraz na wakacje, dobrze się zrelaksuję, to zrobi mi dużo dobrego - zapowiedział. Ten czas ma być dla niego okazją do naładowania baterii przed kolejnymi wyzwaniami.

Czas przygotować się do nowego życia
Mbappé z optymizmem patrzy w przyszłość i zapowiada, że wakacje będą dla niego początkiem nowego rozdziału. - Będę gotowy, aby rozpocząć nowe życie. Jest dużo do zrobienia - powiedział. Choć nie zdradził szczegółów swoich planów, można przypuszczać, że młody piłkarz ma na myśli zarówno rozwój kariery sportowej, jak i działania poza boiskiem.