1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Kylian Mbappe szczerze o swoich przenosinach do Realu Madryt
Kylian Mbappe szczerze o swoich przenosinach do Realu Madryt
ChinaImages / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Kylian Mbappe szczerze o swoich przenosinach do Realu Madryt

Kiedy Kylian Mbappe wyjawił oficjalnie, że stał się zawodnikiem Realu Madryt, cały kurz wokół jego osoby opadł. Niemniej jednak, dziennikarze mają sporo pytań do francuza, od którego chcą poznać szczegóły związane z całą operacją. Skutkiem tego, Kylian Mbappe postanowił opowiedzieć o kilku kwestiach, które związane są z jego tranferem.

W ostatnim wywiadzie udzielonym przed meczem towarzyskim z Luksemburgiem, Kylian Mbappe został zapytany o szczegóły swojego transferu do Realu Madryt. Francuz potwierdził, że związał się z
Realem Madryt na okres pięciu lat. Wyraził także głębokie podziękowania dla Florentino Pereza, który wierzył do końca, w transfer zawodnika, do swojego klubu. 

Kylian Mbappe odniósł się także do plotek odnośnie jego niezadowolenia wynikającego z gry w
PSG. Francuz przyznał, że był szczęśliwy w PSG do samego końca, ponieważ był w szatni liderem, za którym szło wielu zawodników, ale także i kibiców, którzy bronili go do końca. Pomimo tego, jego największym marzeniem piłkarskim było zagranie dla Realu Madryt, tak więc Francuz musiał w pewnym momencie podjąć taką, a nie inną decyzję, która była zgodna z nim samym.

Dziś już wiemy, że zawodnik Realu Madryt został zabezpieczony kwotą odstępną, na poziomie miliarda euro!