Leicester City - West Brom gdzie oglądać mecz live na żywo?
fot. pixabay.com

Leicester City - West Brom gdzie oglądać mecz live na żywo?

Leicester City - West Brom – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Premier League nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 22.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Leicester City a West Brom, które odbędzie się w King Power Stadium. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Leicester City - West Brom gdzie obejrzeć?


Leicester City będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z West Brom. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Leicester City rywalizował z West Brom 13.09.2020 15:00:00 w The Hawthorns. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3. Kolejne spotkanie Leicester City z West Brom odbędzie się 22.04.2021 21:00:00 w King Power Stadium.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: West Brom - Leicester City 1-4, Leicester City - West Brom 1-1, West Brom - Leicester City 0-1, Leicester City - West Brom 1-2, Leicester City - West Brom 2-2, West Brom - Leicester City 2-3, West Brom - Leicester City 2-3, Leicester City - West Brom 0-1, .

Leicester City - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Leicester City zajmuje 3 w lidze Premier League. Po 31 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 56 punktów, na które złożyło się 17 zwycięstw, 5 remisy i 9 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 55 bramek zdobytych i 37 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Leicester City rywalizowali w tym sezonie ligowym 15. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

West Brom - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna West Brom zajmuje 19 w lidze Premier League. Po 31 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 24 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 9 remisy i 17 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 28 bramek zdobytych i 59 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy West Brom rywalizowali w tym sezonie ligowym 16. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Leicester City - West Brom? 22.04.2021, godz. 21:00

Video