Leicester mistrzem! ManUtd walczy o Ligę Mistrzów LIVE ONLINE!

Leicester mistrzem! ManUtd walczy o Ligę Mistrzów LIVE ONLINE!

To największa sensacja piłkarska ostatniego dziesięciolecia. Leicester zdobył tytuł Mistrza Anglii, po raz pierwszy w historii klubu. Tymczasem wciąż trwa zażarta walka o prawo gry w Lidze Mistrzów. Rywalizacja ta rozstrzygnie się pomiędzy dwoma klubami z Manchesteru. Szlagierem nadchodzącego weekendu jest pojedynek City z Arsenalem.

Śledźcie wyniki na zywo, już w najbliższy weekend 37 kolejka spotkań angielskiej Premier League. Wiemy już, że mistrzami kraju zostali piłkarze Leicester, co jest ogromną sensacją w świecie futbolu. Klub bez wielkich piłkarzy w składzie grał zdecydowanie najlepiej w obecnym sezonie i zasłużenie zdobył trofeum. Wiemy, że tytuł wicemistrza Anglii prawdopodobnie przypadnie piłkarzom Tottenhamu. Wciąż trwa jednak zażarta walka o trzecie i czwarte miejsce w tabeli, które mogą dać awans od rozgrywek Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Na razie na trzecim miejscu znajduje się Arsenal, ale trzy punkty przewagi nad Manchesterem City może się okazać niewystarczające, tym bardziej, że oba kluby zmierzą się w niedzielę w bezpośrednim meczu. Jeśli wygrają londyńczycy, to zapewnią sobie w najgorszym przypadku trzecią, lokatę w lidze (przy odrobinie szczęścia mogą zająć nawet drugie miejsce w rozgrywkach). Jeśli jednak Arsenal przegra z City, to może spaść w tabeli na czwarte miejsce, co pozwoli jedyne na grę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.
Zapraszamy na mecze na zywo w internecie za free, szczególnie polecajmy obejrzenie rywalizacji Manchesteru City z Arsenalem. Ten pojedynek może mieć szczególne znaczenie z jeszcze jednego powodu. Obecnie w tabeli na piątym miejscu plasuje się team Manchesteru United. Jeśli wygra w najbliższy weekend z Norwich (zajmuje 19 miejsce w tabeli), to zbliży się do lokalnego rywala, City do jednego punktu straty, przy czym Czerwone Diabły mają w zanadrzu jeszcze eden zaległy męcz. W przypadku, gdy w rywalizacji Manchesteru City a Arsenalu wygrają ci drudzy, to Manchester United może wskoczyć na czwarte miejsce w rozgrywkach, co da szansę na powróć to pilarskiej elity kosztem milionerów z City. To również byłoby niespodzianka rozgrywek, ale dla fanów Czerwonych Diabłów byłoby to coś niesamowitego.
Jakie mecze czekają na fanów Premier League w najbliższy weekend? Zapraszamy na mecze na zywo w internecie, tylko u nas transmisje ze wszystkich pojedynków. A zmierzą się: Norwich (19 miejsce w tabeli) z Man Utd (5), Crystal Palace (16) ze Stoke (10), Bournemouth (15) z WBA (14), Aston Villa (20) z Newcastle (17), West Ham (6) ze Swansea (13), Sunderland (18) z Chelsea (9), Leicester (1) z Evertonem (11), Tottenham (2) ze Southampton (7), Liverpool (8) z Watford (12) oraz wspominany Man City (4) z Arsenalem (3).
Wiadomo już, że do Premier Two spadnie Aston Villa, obecnie Norwich i Sunderland znajdują się na pozycji spadkowej, ale wciąż te drużyny mogą się wykaraskać z opałów kosztem zagrożonego spadkiem Newcastle. Zapowiada się też ciekawa walka do ostatniego meczu o pozostanie w rozgrywkach najwyższej ligi w Anglii.