Leicester zmierza ku mistrzostwu!

Leicester zmierza ku mistrzostwu!

Tego nikt się nie spodziewał. Leicester z tytułem mistrza Anglii! To możliwe, bo niespodziewany lider zdecydowanie prowadzi w końcówce sezonu i powiększa przewagę nad rywalami. Jeśli w najbliższy weekend wgra, będzie miał tytuł mistrza Premier League na wyciągniecie ręki.

Przed rozpoczęciem sezonu nikt nie przypuszczał, że Leicester może pobić wielkich faworytów w walce o mistrzostwo Anglii. Tymczasem Leicester gra wspaniale i po 32 kolejkach ligi zdecydowanie prowadzi. Jeśli w najbliższy weekend wygra, to przybliży się do mistrzowskiego tytułu, a my relacjonując mecze live liga mistrzow w przyszłym sezonie będziemy relacjonować potyczki Leicester.
W najbliższy weekend sensacyjny lider zagra na wyjeździe z osiemnastym Sunderlandem i wydaje się, że inny wynik niż zwycięstwo będziemy odbierali jako sensację. To goście są zdecydowanym faworytem tego meczu. Czy już w ten weekend poznamy Mistrza Premier League? Jeśli Tottenham straci punkty w szlagierze kolejki, a piłkarze Leicester wygrają, to będą mgli otwierać szampana.
Mecze live online hd to również mecz wicelidera, świetnie grającego w tym sezonie Tottenhamu z piątym Manchesterem United. Tu również zanosi się na arcyciekawe widowisko, dla obu drużyn mecz ten ma ogromne znaczenie. Tottenham wciąż liczy na dościgniecie Leicester, ale żeby się tak stało, nie może sobie pozwolić na żadna stratę punktów. Już teraz bowiem ma tej straty aż 7 punktów. Ale rywal szalenie trudny i niezwykle zmotywowany. Zawodnicy Manchesteru marzą o powrocie do piłkarskiej elity, wciąż zachowują realne szanse gry w Lidze Mistrzów, musza jednak zdobyć czwarte miejsce w lidze. Aby tego dopiąć, muszą w Londynie wygrać i liczyć na potkniecie lokalnego rywala, Manchesteru City. Do końca rozgrywek jeszcze kilka spotkań, wszystko jest możliwe. To może być szalenie ciekawe widowisko i żaden fan angielskiej piłki tego wydarzenia nie może przegapić: Tottenham zagra z ManU.
Śledźcie również mecze live wyniki w innych spotkaniach. Trzeci w tabeli Arsenal zagra na wyjeździe z West Ham (6 miejsce w tabeli) i tu również zanosi się na interesujące widowisko. Obie drużyny grają w tym sezonie przyzwoicie, znajdują się wysoko w tabeli rozgrywek, przy czym dość niespodziewanie gospodarze również zachowują realną szansę zajęcia czwartego miejsca, które da szanse rywalizacji o prawo gry w Lidze Mistrzów.
Czwarty w tabeli Manchester City natomiast podejmie na własnym boisku West Brom (11). Dla gospodarzy ten mecz jest bardzo ważny, strata punktów skomplikuje bowiem sytuację w tabeli i może sprawić, że milionerzy z City nie zagrają w przyszłym sezonie w Champions League.
W pozostałych meczach zagrają ze sobą: Watford (14) z Evertonem (12), Swansea (15) z Chelsea (10),
Southampton (7) z Newcastle (19), Crystal Palace (16) z Norwich (17), Aston Villa (20) z Bournemouth (13) oraz Liverpool (9) ze Stoke (8).

Podobne artykuły

Juventus wciąż niepewny
Barcelona otwiera już szampany