Letnie transfery Polaków

Jeszcze nie opadł kurz po świetnych występach Polaków na Euro, gdzie wyniki meczów naszej kadry śledziliśmy z wypiekami na twarzy, a już mamy kolejne powody do radości związanej z polskimi piłkarzami.


Tuż po Euro jeszcze przed pierwszymi wynikami meczów na żywo świat obiegła informacji na temat podpisania kontraktu z francuskim klubem zarządzanym przez hojnych szejków przez Grzegorza Krychowiaka. Polak pobił rekord transferowy, jeśli chodzi o wysokość odstępnego, Sevilla dostała od PSG naprawdę duże pieniądze za tego defensywnego pomocnika.


Podczas Euro wprawiał nas w zachwyt, ale też strasznie irytował, kiedy marnował kolejne sytuacje, kiedy śledziliśmy wyniki live to Arkadiusz Milik mógł wywołać u nas zawał serca, kiedy znajdował się w dogodnej sytuacji, ale fatalnie pudłował. Ogólnie jednak zanotował dobry występ na mistrzostwach stąd też zapracował na transfer z Ajaxu Amsterdam do włoskiego Napoli, gdzie ma został następcą samego Gonzalo Higuaina.


Podczas, gdy nie skupialiśmy się tylko na wynikach meczów, a obserwowaliśmy dokładnie grę poszczególnych piłkarzy podczas Euro to na pewno pozytywne wrażenie pozostawił po sobie Bartosz Kapustka, zauważyli to też inni w Europie i Cracovia mogła się bardzo znacząco wzbogacić, gdyż na wykupienie polskiego pomocnika zdecydował się mistrz Anglii - Leicester City.


Prawdziwe emocje mieli też kibice z Drotmundu, kiedy to ogłoszono transfer powrotny z Bayernu Monachium Mario Gotze, którego wielu kibiców już nie akceptuje w barwach BVB po tym jak odszedł do wielkiego rywala, a tymczasem pozbyto się Kuby Błaszczykowskiego, który trafił do Wolfsburga, a ten transfer z kolei wywołał raczej przykre uczucia u kibiców BVB.

Podobne artykuły

Zapowiedź meczu Polska - Dania
Letnie transfery Polaków