Manchester z Arsenalem w hicie kolejki

Manchester z Arsenalem w hicie kolejki

Przed nami mecze 27 kolejki angielskiej Premier League. W hicie kolejki Manchester United będzie podejmował na swoim boisku Arsenal Londyn. Tymczasem sensacyjny lider, Leicester swoje spotkanie rozegra z Norwich. Jeśli zainkasuje komplet punktów, to utrzyma prowadzenie w tabeli. W lidze angielskiej zapowiada się do sensacji stulecia!

Naturalnie serwis meczyki.pl mecze na zywo za darmo oferuje wszystkim fanom futbolu. W ramach prowadzonych przez nas transmisji, obejrzycie każde spotkanie Premier League. A oglądać ligę angielską warto, ponieważ wyspiarski futbol jest atrakcyjny, w obecnym sezonie przynosi wiele niespodzianek. Sensacyjnym liderem rozgrywek jest Leicester, który nie był nawet wspominany przed rozpoczęciem rozgrywek w gronie drużyn, które mogą podjąć walkę o prawo gry w lidze Mistrzów. Tymczasem Leicester gra wybornie, pokonuje piłkarskie potęgi i zasłużenie lideruje w rozgrywkach.
Leicester w najbliższej kolejce z siedemnastym w tabeli Norwich i jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Jeśli gospodarze zainkasują. Komplet punktów, to obronią fotel lidera.
Największy hit nadchodzącego weekendu na wyspach brytyjskich będzie pojedynek piątego w tabeli Manchesteru United z Arsenalem (3 miejsce w tabeli). Trudno tutaj wskazać faworyta, obie drużyny mają aspiracje zajęcia miejsca na podium, oba tramy wciąż marzą o prawie gry w Lidze Mistrzów, z tymże gospodarzom będzie o wiele trudniej osiągnąć wysokie miejsce, Manchester ma już spora stratę do prowadzącej trójki, niemniej jeśli w zbliżającym się weekendzie pokona londyńczyków, to nie można wykluczyć, że dzięki dobrej grze uda się dopaść rywali i wedrzeć się na podium rozgrywek. Manchester United ma wciąż wielu fanów wśród polskich kibiców, jego pojedynki obejrzycie nawet na komórkach i tabletach, oferujemy mecze na zywo android.
Jakie live mecze na zywo czekają na nas w premier League w najbliższych dniach?
Dugi w tabeli Tottenham zagra ze Swansea (16 miejsce w tabeli) i jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, prawdopodobnie utrzyma tym samym fotel wicelidera rozgrywek. Czwarty Manchester City, który ostatnio nie ma dobrej passy, będzie rywalizował w na wyjeździe z Newcastle United. Również jest uważany za faworyta, jeśli Manchester tego pojedynku nie wygra, uznamy to za niespodziankę. W lidze angielskiej w obecnym sezonie niespodziewanych rozstrzygnięć jest całkiem sporo, toteż warto obejrzeć te mecz, niewykluczone, że dojdzie do kolejnej sensacji.

Interesująco zapowiada się też derby Liverpoolu. Wprawdzie obie miejscowe drużyny w tym sezonie nie liczą się w walce o tytuł mistrza, niemniej tego rodzaju potyczki zawsze są gwarancją emocji. Liverpool zagra z Evertonem w niedzielę, o godzinie 13:00. Fani piłki nożnej nie mogą tego spotkania przegapić.

W innych pojedynkach Premier League czekają na nas spotkanie pomiędzy West Ham (7 miejsce w tabeli) z Sunderland (19), Watford (9) z Bournemouth (15), Stoke (10) z Aston Villa (20), Southampton (6) z Chelsea (12), WBA (14) z Crystal Palace (13).

Podobne artykuły

Juventus wciąż niepewny
Barcelona otwiera już szampany