1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Mohamed Salah jednak w Arabii Saudyjskiej?
Mohamed Salah jednak w Arabii Saudyjskiej?
vitaliivitleo / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Mohamed Salah jednak w Arabii Saudyjskiej?

Odejście Juergena Kloppa z Liverpoolu to wielki problem dla klubu. Nie tylko pod względem trenerskim, lecz także pod względem samego klubu, który może mieć problem z utrzymaniem swoich dotychczasowych gwiazd. Jak okazuje się, Mohamed Salah może być pierwszym piłkarzem, który rozpocznie lawinę odejść z Liverpoolu. Sprawdźcie sami!

Temat odejścia Salaha z Liverpoolu był już sprawdzany kilkukrotnie
, na przestrzeni ostatnich lat. Piłkarz jednak nie chciał odchodzić z klubu, który prowadził Juergen Klopp. Kiedy jednak jego trener postanowił odejść z Liverpoolu i chwilowo zaprzestać pełnienie funkcję jakiegokolwiek trenera klubowego, władze klubów z Arabii Saudyjskiej znów zaczęły kusić piłkarza Liverpoolu. 

Jak się okazuje,
Mohamed Salah może być już po słowie z jednym z klubów właśnie z Arabii Saudyjskiej. Który to klub? Tego Egipskie źródła informacji nie przekazują. Są jednak zgodne co do tego, że Mohamed Salah może za rok zasilić jeden z klubów najwyższej ligi rozgrywek w Arabii Saudyjskiej. 

Dlaczego Mohamed Salah mógłby zrezygnować z Liverpoolu i potencjalnie nowego trenera, jakim zapewne będzie
Xabi Alonso? Powodów może być wiele. Sam trener nie musi być dobrze przekonany do gwiazdy Liverpoolu, o czym mógł dowiedzieć się sam piłkarz. Tego jednak nie dowiemy się na tak wczesnym etapie.


Update cookies preferences