1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Mohamed Salah przekonuje o swoim pozostaniu w Liverpoolu!
Mohamed Salah przekonuje o swoim pozostaniu w Liverpoolu!
vitaliivitleo / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Mohamed Salah przekonuje o swoim pozostaniu w Liverpoolu!

Kibice Liverpoolu mogą odetchnąć z ulgą. Jeden z najbardziej rozpoznawanych i jednocześnie najbardziej skutecznych piłkarzy składu, czyli Mohamed Salah powiedział właśnie, że zamierza pozostać na Anfield. Sytuacja była niepewna, ponieważ po odejściu Juergena Kloppa, wielu zawodników mogło zmienić swoje nastawienie do gry w Liverpoolu.


Na ten moment wydaje się jednak, że wszystkie najważniejsze postaci związane z klubem, nadal w nim pozostaną . Taką deklarację zapewnił dziś Mohamed Salah, który bez wątpienia, jest jedną z najbardziej kluczowych osób, które grają dziś w Liverpoolu.


Jak przyznał Egipcjanin, doskonale rozumie to, jakie oczekiwania wobec niego i całego zespołu, będą mieć kibice w kolejnym sezonie. MohamedSalah dodał także, że zamierza ze swojej strony dać wszystko co najlepsze, swojemu aktualnemu klubowi. Dodał także, że kibice zasługują właśnie na to, aby walczyć dla nich, o najwyższe cele.


Na samym końcu, Moahmed Salah postanowił pożegnać trenera Kloppa. Dodał, że 7 lat wspólnych sukcesów i pucharów to było coś pięknego.Mohamed Salah jest bardzo wdzięczny Niemieckiemu szkoleniowcowi, ponieważ w trudnych momentach, Niemiec cały czas stawiał na Egipcjanina.