Najciekawsze transfery w Lotto Ekstraklasie

Najciekawsze transfery w Lotto Ekstraklasie

Polska Ekstraklasa to liga niezwykła, pełno w niej pięknych bramek i akcji, ale też sporo kiksów, pomyłek czy przypadkowych zderzeń, ale mimo wszystko z roku na rok coraz więcej osób zasiada na trybunach drużyn ekstraklasowych, a także śledzi wyniki na żywo swojej ulubionej drużyny, a także całej ligi.


Trzeba również szczerze przyznać, że rośnie prestiż naszej rodzimej ligi, gdyż coraz bardziej uznani piłkarze skłaniają się ku grze w tej lidze. Wystarczy spojrzeć na wzmocnienia Legii Warszawa w tym okienku transferowym, osoby takie jak Steeven Langil, Thibault Moulin czy Odjidja-Ofoe to zawodnicy zdecydowanie z tej lepszej europejskiej półki. Dodatkowo Legia wzmocniła się chociażby wyróżniającym się obrońcą Zagłębia Lubin - Maciejem Dąbrowskim.


Właśnie nasz kolejny reprezentant na arenie europejskiej w tym roku zaprezentował się bardzo pozytywnie i z radością mogliśmy śledzić wyniki na żywo spotkań Zagłębia Lubin w ramach Ligi Europejskiej. Wyniki meczów tej drużyny napawały optymizmem. Oczywiście nie byłoby tego bez odpowiednich wzmocnień, wykupienia Filipa Starzyńskiego czy zakup Daniela Dziwniela.


Nie próżnowała też Lechia Gdańsk, która zakupiła Rafała Wolskiego z AC Fiorentiny, ciekawym wzmocnieniem może być Kamil Drygas, który wyróżniał się w pierwszej lidze w barwach Zawiszy, a teraz reprezentował będzie Pogoń Szczecin. Sporo wzmocnił się poznański Lech, nazwiska takie jak Putnocky, Majewski czy Makuszewski na pewno przekonają niezdecydowanych kibiców do śledzenia wyników live tej drużyny w tym sezonie Ekstraklasy.