1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Napoli - FC Parma gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
Napoli - FC Parma gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Napoli - FC Parma gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Napoli - FC Parma – emocjonujące spotkanie na żywo!Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Napoli oraz FC Parma. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 31.01.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Serie A. Stadio Diego Armando Maradona była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.Transmisja TV na żywo i live stream online Napoli - FC Parma?Napoli są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż FC Parma to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Serie A – stawki są naprawdę wysokie!Oglądanie meczu online Napoli - FC Parma – doskonały sposób, na nieco rozrywki!Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.


Ostatnio Napoli rywalizował z FC Parma 20.09.2020 12:30:00 w Stadio Ennio Tardini. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2. Kolejne spotkanie Napoli z FC Parma odbędzie się 31.01.2021 18:00:00 w Stadio Diego Armando Maradona.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: FC Parma - Napoli 2-1, Napoli - FC Parma 1-2, FC Parma - Napoli 0-4, Napoli - FC Parma 3-0, FC Parma - Napoli 2-2, Napoli - FC Parma 2-0, FC Parma - Napoli 1-0, Napoli - FC Parma 0-1, FC Parma - Napoli 1-2, Napoli - FC Parma 3-1, FC Parma - Napoli 1-2, Napoli - FC Parma 1-2, FC Parma - Napoli 1-3, Napoli - FC Parma 2-0, .


Napoli - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Napoli zajmuje 6 w lidze Serie A. Po 18 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 34 punktów, na które złożyło się 11 zwycięstw, 1 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 41 bramek zdobytych i 19 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Napoli rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażek.


FC Parma - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna FC Parma zajmuje 19 w lidze Serie A. Po 19 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 13 punktów, na które złożyło się 2 zwycięstw, 7 remisy i 10 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 14 bramek zdobytych i 36 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy FC Parma rywalizowali w tym sezonie ligowym 10. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 1 remisów i 4 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Napoli - FC Parma? 31.01.2021, godz. 18:00
Update cookies preferences