Napoli - Juventus Turyn transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]
fot. pixabay.com

Napoli - Juventus Turyn transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w Serie A pomiędzy Napoli - Juventus Turyn. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19:45.

Mecz Napoli - Juventus Turyn będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Napoli - Juventus Turyn - płatna transmisja online

Transmisja meczu Napoli - Juventus Turyn będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport.

Transmisję online ze spotkania Napoli - Juventus Turyn można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie.

Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Napoli - Juventus Turyn oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.Wynik meczu na żywo Napoli - Juventus Turyn będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Napoli - Juventus Turyn

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Napoli. Kurs na Napoli oscyluje w granicach 1.97, na remis 3.42, na Juventus Turyn 4.02.

Napoli - Juventus Turyn typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz Napoli - Juventus Turyn można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Wygra Napoli: kurs 1.97 (STS)
Remis: kurs 3.42 (STS)
Wygra Juventus Turyn: kurs 4.02 (STS)

Video