1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Nico Williams na celowniku FC Barcelony!
Nico Williams na celowniku FC Barcelony!
pixabay.com
Piotr
Piotr

Nico Williams na celowniku FC Barcelony!

Pomimo problemów finansowych, FC Barcelona musi szukać letnich transferów, które napędzą całą drużynę do walki, w przyszłym sezonie. Pomimo skromnego budżetu transferowego, Barcelona już teraz szuka piłkarzy, którzy będą mogli zasilić jej szeregi. Na liście życzeń Katalońskiego klubu piłkarskiego jest Nico Williams, który aktualnie gra w Athletico Bilbao i jest reprezentantem Hiszpanii.

Czy
Nico Williams przejdzie do Barcelony? Jest to zapewne kwestia czasu. Sam piłkarz jest zainteresowany przenosinami do Barcelony, natomiast ta nie musi negocjować kupna zawodnikiem. FC Barcelona musi wpłacić za zawodnika 50 milionów euro, aby uzyskać go bez negocjacji z hiszpańskim klubem.

Sam Nico Williams może okazać się dobrym wzmocnieniem dla Barcelony, ponieważ napastnik jest w bardzo dobrej dyspozycji i może być świetnym uzupełnieniem, bądź zamiennikiem na boisku, dla Roberta Lewandowskiego. Polak ma co prawda dobrą formę, lecz jest ona przeplatana. W dodatku, biorąc pod uwagę jego wiek, ilość kontuzji z czasem może się tylko zwiększać. Natomiast Nico Williams może dać świeży powiew, jeśli chodzi o segment ofensywny, w Barcelonie.

Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności, Nico Williams powinien w niedługim czasie stać się nabytkiem klubu z Katalonii.