Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
fot. pixabay.com

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze – emocjonujące spotkanie na żywo!


Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Pogoń Szczecin oraz Górnik Zabrze. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 20.04.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Ekstraklasa. Stadion Miejski im. Floriana Krygiera była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.

Transmisja TV na żywo i live stream online Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze?


Pogoń Szczecin są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż Górnik Zabrze to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Ekstraklasa – stawki są naprawdę wysokie!

Oglądanie meczu online Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze – doskonały sposób, na nieco rozrywki!


Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.

Ostatnio Pogoń Szczecin rywalizował z Górnik Zabrze 27.11.2020 20:30:00 w Arena Zabrze. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1. Kolejne spotkanie Pogoń Szczecin z Górnik Zabrze odbędzie się 20.04.2021 18:00:00 w Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 3-1, Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-1, Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-1, Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1-1, .

Pogoń Szczecin - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Pogoń Szczecin zajmuje 2 w lidze Ekstraklasa. Po 25 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 47 punktów, na które złożyło się 14 zwycięstw, 5 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 32 bramek zdobytych i 17 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Pogoń Szczecin rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 4 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek.

Górnik Zabrze - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Górnik Zabrze zajmuje 9 w lidze Ekstraklasa. Po 25 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 33 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 6 remisy i 10 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 27 bramek zdobytych i 27 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Górnik Zabrze rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze? 20.04.2021, godz. 18:00

Video

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze