Pogoń Szczecin - Wisła Płock gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
fot. pixabay.com

Pogoń Szczecin - Wisła Płock gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Pogoń Szczecin - Wisła Płock – emocjonujące spotkanie na żywo!


Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Pogoń Szczecin oraz Wisła Płock. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 10.04.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Ekstraklasa. Stadion Miejski im. Floriana Krygiera była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.

Transmisja TV na żywo i live stream online Pogoń Szczecin - Wisła Płock?


Pogoń Szczecin są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż Wisła Płock to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Ekstraklasa – stawki są naprawdę wysokie!

Oglądanie meczu online Pogoń Szczecin - Wisła Płock – doskonały sposób, na nieco rozrywki!


Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.

Ostatnio Pogoń Szczecin rywalizował z Wisła Płock 02.12.2020 18:00:00 w Stadion im. Kazimierza Górskiego. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejne spotkanie Pogoń Szczecin z Wisła Płock odbędzie się 10.04.2021 15:00:00 w Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-1, Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2-3, Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1-2, Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0-2, Pogoń Szczecin - Wisła Płock 4-0, .

Pogoń Szczecin - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Pogoń Szczecin zajmuje 2 w lidze Ekstraklasa. Po 23 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 41 punktów, na które złożyło się 12 zwycięstw, 5 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 28 bramek zdobytych i 17 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Pogoń Szczecin rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 0 remisów i 3 porażek.

Wisła Płock - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Wisła Płock zajmuje 13 w lidze Ekstraklasa. Po 23 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 25 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 7 remisy i 10 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 27 bramek zdobytych i 35 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Płock rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Pogoń Szczecin - Wisła Płock? 10.04.2021, godz. 15:00

Video

Pogoń Szczecin - Wisła Płock