Premier League: Ciężki mecz Evertonu

Najciekawszy mecz piętnastej kolejki ligowej Premier League rozgrywany będzie w Manchesterze, gdzie miejscowe City podejmowało będzie Everton, takiego meczu nie można przegapić, gdyż to jeden z bardziej ekscytujących meczów najsilniejszej ligi świata. Wprawdzie City jest drugie, a Everton dopiero jedenasty to jednak drużyna z siedzibą w Liverpoolu zawsze jest groźna i mocna, niech chociażby świadczy o tym fakt ich świetnej formy w Lidze Europy.

Wcześniej jednak jeszcze Newcastle podejmowało będzie na St. James Park lidera Premier League – londyńską Chelsea. Ciężko jest komukolwiek powtrzymać machinę Mourinho, ale na własnym obiekcie Newcastle stać na sprawienie niespodzianki, liczą na to przede wszystkim drużyny goniące lidera.
Bardzo słabo spisuje się Tottenham, zajmuje dziesiąte miejsce, ale ich gra jest bardzo słaba, fani nie mogą już zdzierżyć tak fatalnej postawy, chociaż ostatnio odblokował się Soldado, więc kto wie, może w starciu piętnastym Crystal Palace pójdzie im lepiej. Mecz na dole tabeli o utrzymanie to pojedynek pomiędzy QPR a Burnley. Podobnie jak w przebudzenie Tottehnamu wierzą też w lepszą grę w Liverpoolu, tutejszy LFC jest dopiero ósmy, co w perspektywie ostatniego sezonu wydaje się miejsce fatalnym, teraz podejmować będą Sunderland.

Podobnież nazwanym meczem o utrzymanie jest spotkanie WBA z Hull City, zespoły znajdujące się bardzo nisko w tabeli ligowej. Fani Arsenalu na pewno będą chcieli obejrzeć online, bądź też na żywo spotkanie swoich ulubieńców w meczu wyjazdowym, gdzie przeciwnikiem będzie Stoke.

Jeden z najciekawszych pojedynków tej kolejki czeka nas w niedzielne południe o czternastej trzydzieści, kiedy to na murawę wybiegną dwie rewelacje tej rundy, piąty West Ham grał będzie z siódmym Swansea. Bezpośrednio po tym meczu Aston Villa rozegra mecz z beniaminkiem i outsiderem ligi – Leicesterem City.

Fani United w dobrych nastrojach po ostatnim zwycięstwie, jednak teraz czeka ich o wiele trudniejsze zadanie, bo mecz z trzecim Southampton będzie nie lada widowiskiem, które na pewno warto obejrzeć online.

Podobne artykuły