Premier League: Derby Liverpoolu, czy to będzie hit kolejki?

Już w najbliższy weekend na wyspach brytyjskich zostanie rozegrana 24 kolejka Premier League. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Evertonu z FC Liverpool. Ciekawie będzie też w meczu dwóch londyńskich drużyn, Tottenhamu i Arsenalu. Który z tych pojedynków będzie szlagierem weekendu?

Lider rozgrywek, Chelsea Londyn zagra na wyjeździe z Aston Villą. Pojedynek zapowiada się jednostronnie, zdecydowanym faworytem są londyńczycy, są w świetnej dyspozycji i kroczą po mistrzowski tytuł. Powinni w tym meczu zgarnąć trzy punkty.

Wicelider, Manchester City z kolei zagra na własnym boisku z osiemnastym w tabeli Hull. Tutaj faworytem – jak łatwo się domyśleć – jest ekipa Manchesteru. Ich lokalny rywal, trzeci w tabeli Man Utd zagra natomiast z West Ham (8 miejsce w tabeli), Czerwone Diabły również są tu faworytem.
Ale najciekawiej w najbliższej kolejce zapowiadają się dwa derbowe pojedynki. Najpierw w 24 kolejce Premier League staną naprzeciwko siebie drużyny Evertonu i Liverpoolu (zajmują kolejno 12 i 7 miejsce rozgrywkach). Mecz on line zapowiada się niezwykle ciekawie, rywalizacja dwóch ekip z Liverpoolu zawsze gwarantowała mnóstwo ciekawych piłkarskich przeżyć. Derbowy pojedynek obejrzymy również w Londynie, tam bowiem o punkty będzie walczył szósty w tabeli Tottenham i piaty Arsenal. To będzie chyba szlagier kolejki. Obie ekipy w tym sezonie grają przyzwoicie, choć zaliczyły kilka przykrych wpadek. Czy teraz oba teamy staną na wysokości zadani i stworzą emocjonujące widowisko? Zobaczymy. Ale wszystko wskazuje na to, że Londynie dojdzie do świetnego meczu.

W pozostałych meczach 24 kolejki Premier League zagrają: Swansea (9 miejsce w tabeli) z Sunderland (14), QPR (19) z Southampton (4), Leicester (20) z Crystal Palace (13), Burnley (17) z WBA (15) oraz Newcastle (11) ze Stoke (10). Jesteśmy ciekawi, jak zaprezentują się – i czy w ogóle będą mieli okazję – polscy piłkarze. Meczyki on line tylko u nas. Zapraszamy do oglądania 24 kolejki Premier League. Na pewno nie zabraknie emocji i wielu piłkarskich wrażeń.

Podobne artykuły