Premier League: Kto zatrzyma United?

Wiele osób nie szczędziło słów krytyki po rozpoczęciu sezonu i grze Manchesteru United w tym roku, ale Czerwone Diabły pokazały, że to tylko chwilowa niedyspozycja i być może jeszcze owoce pracy poprzedniego trenera, teraz widać nową jakość, wprawdzie dalej nękani są kontuzjami, popełniają mnóstwo błędów w obronie, ale pomoc i atak, a przede wszystkim bramkarz De Gea gra fenomenalnie. W ostatniej kolejce rozgromili największy wrogów – Liverpool, teraz czeka ich mecz wyjazdowy z Aston Villa.

Jak to bywa w Premier League praktycznie co kolejkę są spotkania tak zwane klasyki, w tej dojdzie do konfrontacji Liverpoolu z Arsenalem. Obydwa zespoły zawodzą w rozgrywkach ligowych, więc rywalizacja może być niezwykle ciekawa, warto ten mecz obejrzeć na żywo online, gdyż jedni i drudzy będą chcieli w końcu pokonać prestiżowego rywala.

Łatwiejsze zadania w teorii mają zespoły z czuba tabeli, lider Chelsea pojedzie do Stoke, a wicelider Manchester City u siebie zagra mecz z Crystal Palace. Rewelacja ligi czyli West Ham United, które jest czwarte będzie mogła zdobyć jeszcze więcej punktów, gdyż w siedemnastej kolejce podejmują ostatni zespół Premier League – Leicester City.

Ciekawy do obejrzenia na żywo czeka nas mecz w Southampton, które podejmie Everton, będzie to niezwykle emocjonujący pojedynek. Dobić do czołówki może Tottenham, który mierzyć się będzie z Burnley, które zajmuje dopiero siedemnaste miejsce, chociaż Koguty nie zachwycają formą. Będący bezpośredni za nimi Newcastle także ma aspirację na europejski puchary toteż spotkanie z dwunastym Sunderlandem będą traktować bardzo poważnie.

Ciężkie zadanie przed przedostatnim zespołem Primera Division – Hull City podejmie Swansea, wprawdzie okupują dziewiąte miejsce, ale to groźny zespół, trzeba mieć na uwadze ich bardzo dobry start w sezonie. Czternaste jest WBA, pojedzie ono na mecz do QPR, w wypadku wygranej tych drugich zrównają się punktami, a QPR stanie przed szansą wyjścia ze strefy spadkowej.

Podobne artykuły