Premier League: Rozczarowania w meczu kolejki w Londynie

Premier League: Rozczarowania w meczu kolejki w Londynie

Dziewiąte i dziesiąte miejsce – te pozycje na pewno nie satysfakcjonują zarówno Evertonu jak i Tottenhamu. Zarówno jeden, jak i drugie zespół liczą na spokojne zajęcie miejsca dającego grę w Lidze Europy, ale też z aspiracjami bliskimi awansu do Ligi Mistrzów. Teraz będą mieli okazję się zmierzyć w bezpośrednim meczu, który odbędzie się w Londynie.

To jednak w niedzielę, trzynasta kolejka spotkań angielskiej Premier League zaczyna się jednak już w sobotę. Właśnie wtedy wczesnym popołudniem WBA podejmie Arsenal Londyn, który ostatnio w dobrych nastrojach po pokonaniu Borussi w Lidze Mistrzów.
Bardzo wyrównany mecz czeka nas w pojedynku między West Hamem a Newcastle, obydwa zespoły zajmują zaskakująco wysokie miejsca, można w ciemno zatem polecić ten mecz do oglądania online na żywo. Tak samo zaskakująco wysoko jest Swansea, która mierzyć się będzie z Crystal Palace, który marzy jedynie o spokojnym utrzymaniu się w lidze.

Jeśli chodzi o utrzymanie to emocjonujący mecz czeka nas, kiedy mierzyć się będą QPR i Leicester, obydwa zespoły zajmujące miejsca zagrożone spadkiem, więc na pewno nogi nikt nie będzie tutaj odstawiał. Liverpool tylko zremisował w tygodniu w Lidze Mistrzów z Ludogorcem, teraz gra z jedenastym zespołem – Stoke, muszą wygrać albowiem Liverpool zawodzi nie tylko w Lidze Mistrzów, na krajowym podwórku są bezpośrednio za swoim zbliżającym się rywalem.

Jeszcze jedno spotkanie zespołów z dołu tabeli czeka nas w ramach trzynastej kolejki Premier League – Burnley grało będzie swoje spotkanie z Aston Villą, ciężko tutaj wytypować wynik.

Pozostały jeszcze zespoły określane za potentatów tej ligi, natomiast jeden z nich powoli może dopiero myśleć o powrocie na szczyt – mowa oczywiście o Manchesterze United, są już na czwartej pozycji w lidze, teraz przed nimi mecz z Hull City, więc mogą na żywo zadecydować o kolejnych punktach i wspinaniu się w tabeli.

Gonić muszą City, które w tygodniu w Lidze Mistrzów, odrobiło straty i pokonało Bayern 3:2, teraz przyjdzie im rozegrać mecz z drugim Southampton, a więc będzie to pojedynek sąsiadów. Już teraz można zachęcić do oglądania tego meczu online, na pewno się nie zawiedziemy. Z czternastym Sunderlandem zmierzy się lider Chelsea.

Podobne artykuły

Wraca Ekstraklasa