1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. PSG chce w swoim składzie Ferlanda Mendy'ego!
PSG chce w swoim składzie Ferlanda Mendy'ego!
Piotr
Piotr

PSG chce w swoim składzie Ferlanda Mendy'ego!

W dniu dzisiejszym, do stolicy Francji przybył Florentino Perez. Sternik „Królewskich” ma spotkać się z prezydentem Francji, aby porozmawiać o szczegółach przenosin Mbappe do Madrytu. W tym samym czasie, włodarz klubu PSG Nasser al-Khelaifi, pracuje nad tym, aby do PSG dołączył lewy obrońca Królewskich, Ferland Mendy!


Jak podają paryskie media, wybór zawodnika Realu Madryt nie jest przypadkowy. Nasser al-Khelaifi chce zemścić się za transfer zawodnika PSG do Realu Madryt. Kylian Mbappe był bowiem jednym z największych nazwisk, które w ostatnich latach wręcz kojarzyły się z projektem piłkarskim PSG. Jednak z czasem, zawodnik PSG chciał zmienić klub z uwagi na to, że w Paryżu nie są w stanie odnosić największych sukcesów, na europejskiej arenie.


Ferland Mendy jeszcze w tym sezonie, pokazał dwie twarze. Na samym początku sezonu wydawało się, że forma Francuza jest daleka od tej optymalnej. Z biegiem czasu Ferland Mendy pokazał jednak, że Carlo Ancelotti może na niego liczyć i jest na swojej pozycji zawodnikiem, który może ubiegać się o miano najlepszego lewego obrońcy, w składzie Królewskich.


Jak wygląda aktualna sytuacja Francuza? Jego kontrakt dobiega końca w 2025 roku, tak więc PSG ma najlepszy moment do tego, aby wybadać, czy zawodnik chce przejść do Paryża. Wiele zależeć będzie jednak od samego zawodnika, ponieważ w Realu Madryt, Ferland Mendy może grać o najwyższe cele, grając jednocześnie z wieloma kolegami, z reprezentacji Francji.