Raków Częstochowa - Górnik Zabrze gdzie oglądać mecz live na żywo?
fot. pixabay.com

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze gdzie oglądać mecz live na żywo?

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Ekstraklasa nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 20.03.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Raków Częstochowa a Górnik Zabrze, które odbędzie się w Stadion GKS-u. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Raków Częstochowa - Górnik Zabrze gdzie obejrzeć?


Raków Częstochowa będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Górnik Zabrze. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!

Ostatnio Raków Częstochowa rywalizował z Górnik Zabrze 10.02.2021 20:30:00 w Stadion GKS-u. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2. Kolejne spotkanie Raków Częstochowa z Górnik Zabrze odbędzie się 20.03.2021 17:30:00 w Stadion GKS-u.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1-3, Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 4-1, Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 2-1, Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1-0, .

Raków Częstochowa - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Raków Częstochowa zajmuje 3 w lidze Ekstraklasa. Po 21 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 36 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 6 remisy i 5 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 32 bramek zdobytych i 22 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Raków Częstochowa rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek.

Górnik Zabrze - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Górnik Zabrze zajmuje 5 w lidze Ekstraklasa. Po 21 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 31 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 25 bramek zdobytych i 22 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Górnik Zabrze rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze? 20.03.2021, godz. 17:30