1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Śląsk Wrocław - Wisła Płock gdzie oglądać mecz live na żywo?
Śląsk Wrocław - Wisła Płock gdzie oglądać mecz live na żywo?
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Śląsk Wrocław - Wisła Płock gdzie oglądać mecz live na żywo?

Nadchodzący mecz pomiędzy Śląsk Wrocław a Wisła Płock, który odbędzie się 20.03.2021, z pewnością okaże się warty obejrzenia w Ekstraklasa. Spotkanie to będzie miało miejsce w Stadion Miejski, dlatego warto skorzystać z transmisji, aby śledzić tę rywalizację na bieżąco. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00. Z uwagi na to, że stawki przy kolejka są duże, niezapomniane emocje są tu gwarantowane, nie powinno się zatem zwlekać z zebraniem kibicowskich gadżetów, grona przyjaciół oraz kilku przekąsek, aby miło spędzić czas na oglądaniu rozgrywki w Internecie.Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Gdzie oglądać?W czasach, gdy osobiste wybranie się na stadion w celu dopingowania zawodników swojego ulubionego zespołu jest niemożliwe, wierni kibice powinni szukać alternatyw. Z pomocą przychodzi Internet, który pozwala na transmisje online, prowadzone na żywo podczas spotkań sportowych. Nawet jeśli nie posiada się kanałów sportowych w TV, wystarczy sięgnąć po tablet, komórkę lub zasiąść za ekranem komputera, a następnie wyszukać mecze na żywo.O czym pamiętać oglądając mecze online Śląsk Wrocław - Wisła Płock?Chociaż nie jest trudno odszukać transmisje na żywo, zaleca się najpierw sprawdzić kilka aspektów technicznych. Przede wszystkim warto upewnić się, że łącze internetowe działa tak, jak należy – żaden kibic w końcu nie lubi, kiedy musi przerwać oglądanie meczu z uwagi na konieczność zbuforowania obrazu. Na nowoczesnym sprzęcie tego typu problemu uznaje się raczej za rzadkość, lecz przezorny zawsze ubezpieczony. Poza tym warto zwrócić uwagę na odpowiednią jakość samej transmisji – oglądanie w 144p nie należy do szczególnie przyjemnych doświadczeń.Dlaczego warto zdecydować się na transmisje online z meczu Śląsk Wrocław - Wisła Płock?Internet to przyszłość, a mecze na żywo transmitowane w sieci mają wiele przewag nad oglądaniem telewizji. Przede wszystkim ma się większy wpływ na jakość nagrania, urządzenie, z którego się ogląda. Warto wspomnieć także o klarowniejszym harmonogramie spotkań, z którego skorzystać można na portalach streamingowych. Tak czy inaczej – naprawdę warto dać szansę transmisjom meczów online!


Ostatnio Śląsk Wrocław rywalizował z Wisła Płock 18.10.2020 12:30:00 w Stadion im. Kazimierza Górskiego. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0. Kolejne spotkanie Śląsk Wrocław z Wisła Płock odbędzie się 20.03.2021 15:00:00 w Stadion Miejski.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1-2, Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3-1, Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1, Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2-0, Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0-3, .


Śląsk Wrocław - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Śląsk Wrocław zajmuje 8 w lidze Ekstraklasa. Po 21 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 29 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw, 5 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 25 bramek zdobytych i 22 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Śląsk Wrocław rywalizowali w tym sezonie ligowym 10. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.


Wisła Płock - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Wisła Płock zajmuje 13 w lidze Ekstraklasa. Po 21 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 24 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 6 remisy i 9 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 27 bramek zdobytych i 34 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Płock rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock? 20.03.2021, godz. 15:00
Update cookies preferences