Środowe mecze Ligi Mistrzów

Piłkarskie wyniki meczów zaskoczą już nas w najbliższą środą, bo przecież to oczywiste, że możemy przewidywać zwycięzców czy faworytów spotkań, ale podczas meczów na żywo w Lidze Mistrzów może zdarzyć się wszystko.


Oczywiście wszyscy polscy fani swoje oczy skierują ku Warszawie, gdzie będą śledzić w meczu na żywo Legią Warszawa, która swój historyczny mecz po dwudziestu jeden latach przerwy zagra przy Łazienkowskiej z zapełnionymi trybunami, a ich przeciwnikiem będzie Borussia Dortmund.


Bardzo ciekawie zapowiada się drugie spotkanie w tej grupie, gdzie Real Madryt zagra ze Sportingiem Lizbona. W Londynie również będą mieli ciężką przeprawę w meczu na żywo, bo do Anglii przybędzie mocne Monaco z Kamilem Glikiem w składzie.


Bez problemu powinien poradzić sobie Lyon, który na własnym stadionie zagra z Dynamem Zagrzeb. Gorąco będzie w Niemczech, gdzie Bayer Leverkusen grał będzie z rosyjskim CSKA Moskwa. Jesteśmy też zaciekawieni jak poradzi sobie absolutny debiutant w Lidze Mistrzów, czyli obecny mistrz Anglii - Leicester City, w pierwszym spotkaniu zagrają na wyjeździe z Club Brugge. Po wyeliminowaniu AS Romy w Portugalii mogą czuć się mocni i będą mieli okazję to udowodnić już w pierwszej kolejce meczów na żywo, gdyż FC Porto grało będzie na Estadio Dragao z FC Kopenhagą.


Niewątpliwie meczem, który będzie najwięcej elektryzował w tej kolejce środowych spotkań dla fanów z całej Europy może stać się pojedynek mistrza Włoch, Juventusu Turyn ze zdobywcą Ligi Europejskiej z ubiegłego sezonu, a więc Sevilli. Czy Gonzalo Higuain, który przed sezonem zakupiony został za wielkie pieniądze do "Starej Damy" także w Lidze Mistrzów będzie strzelał gole równie dobrze co w lidze włoskiej na początku sezonu?