Szlagier w Anglii

Szlagier w Anglii

FC Liverpool zagra z Manchesterem United w 22 kolejce spotkań angielskiej Premier League. To zdecydowanie najlepiej zapowiadające się widowisko nadchodzącego weekendu w piłkarskiej Europie. Emocjonująco zapowiada się z derby Londynu, Chelsea podejmie Everton. Obie drużyny nie błyszczą w tegorocznych rozgrywkach, ale derby rządza się swoimi prawami.

Z nam obejrzycie każde spotkanie w bezpośredniej relacji, mecze na zywo emitowane w najlepszej jakości zapewnią wam nie lada emocje w nadchodzący weekend. A emocji zapewne nie braknie, przecież na boisku zagrają naprzeciw siebie wielkie marki, Liverpool podejmie Manchester United. Oba teamy maja już spora stratę do lidera, Arsenalu,. Niemniej nie rezygnują z walki o prawo gry w Lidze Mistrzów i oba kluby takie szanse posiadają. Warunek? Świetnie grać pozostałą część sezonu i przede wszystkim wygrywać zdobywać komplet punktów. Dwie drużyny z aspiracjami. Wydaje się, stworzą nam genialne widowisko. Faworytem wydają się piłkarze z Manchesteru, którzy grają coraz lepiej, ale liverpoolczycy pokazali już kilkakrotnie w tym sezonie, że futbol nie ma przed nimi tajemnic. Początek tego widowiska już w najbliższa niedzielę o godzinie 15:05.
Ale u nas mecze live za darmo to także pozostałe pojedynki 22 kolejki angielskiej Premier League, w tym pojedynek Chelsea z Evertonem.

Gospodarze mają fatalny początek sezonu za sobą, teraz powoli zaczynają się odbudowywać, ale muszą walczyć nie o prawo gry w europejskich pucharach, lecz o utrzymanie się w lidze. Everton także nie gra rewelacyjnie, znajduje się w środkowej części tabeli, niemniej walka o trzy punkty w Londynie zapowiada się niezwykle ciekawie. To widowisko zaczyna się w sobotę o godzinie 16:00.

Nasze mecze live stream pozwolą również obejrzeć potyczkę Manchesteru City i Christal Palace. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu nikt się nie spodziewał, że ci drudzy będą w stanie zagrozić renomowanym klubom, tym czasem zajmują miejsce dające wciąż nadzieję na to by zakwalifikować się do rozgrywek europejskich pucharów. Z dużym zainteresowaniem kibice będą obserwować, jak spisze się Manchester City, naszpikowany gwiazdami klub zachowuje realne szanse na zdobycie tytułu mistrza Anglii. Ci, którzy uważają, ze najbliższym mecz dla gospodarzy będzie spacerkiem, mogą się srogo mylić. To spotkanie już w sobotę o godzinie 16:00, Manchester City podejmuje Christal Palace.

Równie ciekawie może być na stadionie, na którym swoje pojedynki rozgrywa Aston Villa. Klub ten podejmie sensacje rozgrywek, Leicester. Kilka miesięcy temu za murowanego faworyta uznawano by Aston Villę, tymczasem drużyna ta zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Potrzebne są jej trzy punkty i wydawać by się mogło, że je zdobędzie. Ale naprzeciwko stanie największa niespodzianka rozgrywek, Leicester znajduje się a podium rozgrywek i ma szansę pokonać w wyścigu o mistrzowskie trofeum takie legendy, jak Manchester United, Manchester City czy też Arsenal. To spotkanie w sobotę o 18:30.

Podobne artykuły