1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Toni Kroos na dłużej w Realu Madryt!
Toni Kroos na dłużej w Realu Madryt!
Musiu0 / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Toni Kroos na dłużej w Realu Madryt!

Sytuacja Toniego Kroosa z Realem Madryt była w ostatnim czasie dość niejasna. Zarówno klub jak i sam piłkarz nie informowali o tym, czy będzie im nadal po drodze, jeśli chodzi o przyszłość obu stron. Jak się jednak okazało, Real Madryt jest nadal zainteresowany usługami swojego pomocnika. Wszystko dzięki bardzo dobrym występom Niemca, w ostatnich meczach kadry reprezentacji Niemiec. 

Jak się okazuje w dniu dzisiejszym, zawodnik Realu Madryt również odwzajemnia bardzo dobre emocje, jeśli chodzi o współpracę z Realem Madryt. Skutkiem tego, obie strony mogą być pewne kontynuacji współpracy w przyszłości. 

Informację przekazał nie kto inny jak
Fabrizio Romano, który na swoich social mediach jak zwykle przedstawił aktualną sytuację jednego z zawodników Realu Madryt.

Jakich warunków może spodziewać się
Toni Kroos w najbliższym czasie? Zapewne wiele zależy od tego, jak Niemiec poradzi sobie na EURO 2024, wraz ze swoją reprezentacją. Jeśli będzie tam wiodącą postacią, z pewnością Niemiec będzie mógł liczyć na zachowanie dotychczasowych warunków. Jeśli jednak Niemcy szybko odpadną z EURO 2024 co jest bardzo mało prawdopodobne, wtedy Niemiec będzie musiał liczyć się z ewentualną obniżką pensji.

EURO 2024 powinno być jednak dla Niemca bardzo dobre, przez co obie strony znajdą odpowiedni kierunek umowy.


Update cookies preferences