1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Toni Kroos na temat młodych reprezentantów Niemiec!
Toni Kroos na temat młodych reprezentantów Niemiec!
Musiu0 / depositphotos.com
Piotr

Toni Kroos na temat młodych reprezentantów Niemiec!

Toni Kroos zapisał się już na stałe, jako legenda futbolu, która lada moment kończy swoją karierę piłkarską. Niemniej jednak, Niemiec cały czas będzie aktywny zawodowo. Wiemy już, że przeniesie się on do gabinetów Santiago Bernabeu, gdzie będzie wspierał Real Madryt, swoimi pomysłami i kreatywnością. W jednym z ostatnich wywiadów Toni Kroos został zapytany o to, jak według niego kształtują się młodzi piłkarze Niemiec. Oto jego odpowiedź!

  • Toni Kroos, legenda futbolu, kończy karierę piłkarską, ale pozostanie aktywny zawodowo, wspierając Real Madryt w gabinetach Santiago Bernabeu.
  • W jednym z ostatnich wywiadów, Kroos wyraził swoje zdanie na temat młodych niemieckich piłkarzy, wskazując, że Florian Wirtz i Jama Musiala mają największy potencjał na wielkie kariery.
  • Kroos uważa, że Wirtz i Musiala będą grać na najwyższym poziomie przez najbliższe 10-15 lat, podkreślając ich obecne wyróżnianie się na tle innych zawodników.
  • Zarówno Musiala, jak i Wirtz mają po 21 lat, co oznacza, że ich okres szczytowej formy w profesjonalnej piłce może trwać przez najbliższe 10 lat.
  • Toni Kroos chwali swoich kolegów za umiejętność gry w bardzo ciasnych przestrzeniach, doceniając ich zdolność do mijania przeciwników i trudność, jaką sprawiają rywalom w przejściu obok nich.

Według wielokrotnego reprezentanta Niemiec, na największe kariery może liczyć Florian Wirtz, a także Jama Musiala. Obaj piłkarze już teraz wyróżniają się na tle pozostałych, jednak od nich zależy, jak dalej zostaną poprowadzone ich kariery. 

Według Kroosa, obaj zawodnicy będą grać na maksymalnym topie w ciągu najbliższych 10, lub nawet 15 lat. 
Warto zaznaczyć, że zarówno Musiala jak i Wirtz, mają aktualnie po 21 lat. Oznacza to, że ich faktyczny top będzie miał jak najbardziej możliwość przebiegania, przez najbliższych 10 lat gry w profesjonalną piłkę.

Toni Kroos
chwali swoich kolegów także za to, jak świetnie radzą sobie w grze, w bardzo ciasnych przestrzeniach. Reprezentant Niemiec docenia to, jak zawodnicy potrafią mijać swoich przeciwników, przy czym sami są nie do przejścia, przez swoich rywali.

Źródło: Flashscore.pl