1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Tottenham bez szans przed dzisiejszym hitem z Manchesterem City?
Tottenham bez szans przed dzisiejszym hitem z Manchesterem City?
pixabay.com
Piotr
Piotr

Tottenham bez szans przed dzisiejszym hitem z Manchesterem City?

Już dziś, o godzinie 21:00 czasu polskiego dojdzie do ciekawego meczu, pomiędzy drużyną Tottenhamu a Manchesteru City. Niestety, gospodarze nie mogą mówić o dobrej dyspozycji ani sytuacji kadrowej. Skutkiem tego, bukmacherzy bardzo mocno faworyzują Manchester City, który do dzisiejszego meczu derbowego podejdzie mając prawie cały skład do dyspozycji.

Faktycznie, sytuacja Tottenhamu przed dzisiejszym sptokaniem jest bardzo skomplikowana. Według źródeł klubowych, do gry nie podejdą tacy zawodnicy jak Ben Davies, Richarlison, Manor Solomon, Destiny Udogie, Timo Werner, Yves Bissouma, Fraser Forster, Ryan Sessegnon. Z kolei w Manchesterze City jedynym niepewnym zawodnikiem jest Jack Grealish, który zmaga się z lekkimi problemami zdrowotnymi.

Patrząc na sytuację kadrową obu drużyn i formę obu zespołów, Manchester City będzie miał dziś prawdopodobnie bardzo prostą przeprawę z zespołem, który nie był w stanie wygrać ani zremisować w tym sezonie, z zespołami z TOP 5 w
Premier League.

Oczywiście,
Tottenham będzie próbował swoich sił przed własną publicznością, jednak to Manchester City bardziej potrzebuje punktów, które przybliżą go do tytułu mistrzowskiego w Anglii.