Tottenham - Everton mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?
fot. pixabay.com

Tottenham - Everton mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w Premier League pomiędzy Tottenham - Everton. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:30.

Mecz Tottenham - Everton będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Tottenham - Everton - płatna transmisja online

Transmisja meczu Tottenham - Everton będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport.

Transmisję online ze spotkania Tottenham - Everton można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie.

Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Tottenham - Everton oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.Wynik meczu na żywo Tottenham - Everton będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Tottenham - Everton

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Tottenham. Kurs na Tottenham oscyluje w granicach 1.52, na remis 4.52, na Everton 6.52.

Tottenham - Everton typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz Tottenham - Everton można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Wygra Tottenham: kurs 1.52 (STS)
Remis: kurs 4.52 (STS)
Wygra Everton: kurs 6.52 (STS)

Video