Tottenham Hotspur - Burnley FC gdzie oglądać mecz live na żywo?
fot. pixabay.com

Tottenham Hotspur - Burnley FC gdzie oglądać mecz live na żywo?

Tottenham Hotspur - Burnley FC – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Premier League nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 28.02.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Tottenham Hotspur a Burnley FC, które odbędzie się w Tottenham Hotspur Stadium. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Tottenham Hotspur - Burnley FC gdzie obejrzeć?


Tottenham Hotspur będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Burnley FC. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!

Ostatnio Tottenham Hotspur rywalizował z Burnley FC 26.10.2020 21:00:00 w Turf Moor. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1. Kolejne spotkanie Tottenham Hotspur z Burnley FC odbędzie się 28.02.2021 15:00:00 w Tottenham Hotspur Stadium.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Burnley FC - Tottenham Hotspur 1-1, Tottenham Hotspur - Burnley FC 5-0, Burnley FC - Tottenham Hotspur 2-1, Tottenham Hotspur - Burnley FC 1-0, Burnley FC - Tottenham Hotspur 0-3, Tottenham Hotspur - Burnley FC 1-1, Burnley FC - Tottenham Hotspur 0-2, Tottenham Hotspur - Burnley FC 2-1, Burnley FC - Tottenham Hotspur 0-0, Tottenham Hotspur - Burnley FC 4-2, Burnley FC - Tottenham Hotspur 1-1, Tottenham Hotspur - Burnley FC 2-1, .

Tottenham Hotspur - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Tottenham Hotspur zajmuje 9 w lidze Premier League. Po 24 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 36 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 6 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 37 bramek zdobytych i 27 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Tottenham Hotspur rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 0 remisów i 4 porażek.

Burnley FC - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Burnley FC zajmuje 15 w lidze Premier League. Po 25 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 28 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 7 remisy i 11 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 18 bramek zdobytych i 30 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Burnley FC rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Tottenham Hotspur - Burnley FC? 28.02.2021, godz. 15:00

Video