Union Berlin - Hertha Berlin gdzie oglądać mecz live na żywo?
fot. pixabay.com

Union Berlin - Hertha Berlin gdzie oglądać mecz live na żywo?

Union Berlin - Hertha Berlin – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Bundesliga 1 nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 04.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Union Berlin a Hertha Berlin, które odbędzie się w Stadion An der Alten Försterei. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Union Berlin - Hertha Berlin gdzie obejrzeć?


Union Berlin będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Hertha Berlin. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Union Berlin rywalizował z Hertha Berlin 04.12.2020 20:30:00 w Olympiastadion Berlin. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1. Kolejne spotkanie Union Berlin z Hertha Berlin odbędzie się 04.04.2021 18:00:00 w Stadion An der Alten Försterei.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Hertha Berlin - Union Berlin 4-0, Union Berlin - Hertha Berlin 1-0, Hertha Berlin - Union Berlin 2-2, Union Berlin - Hertha Berlin 1-2, .

Union Berlin - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Union Berlin zajmuje 8 w lidze Bundesliga 1. Po 26 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 38 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 11 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 40 bramek zdobytych i 32 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Union Berlin rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek.

Hertha Berlin - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Hertha Berlin zajmuje 15 w lidze Bundesliga 1. Po 26 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 24 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 6 remisy i 14 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 31 bramek zdobytych i 45 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Hertha Berlin rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 0 remisów i 3 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Union Berlin - Hertha Berlin? 04.04.2021, godz. 18:00

Video