W niedzielę poznamy mistrza Ekstraklasy Online

W niedzielę poznamy mistrza Ekstraklasy Online

Przed nami ostatnia kolejka ligowa w polskiej Ekstraklasie. Losy mistrzostwa wciąż nie są pewne, w grze jest Legia i Piast. W bardziej komfortowej sytuacji jest drużyna z Warszawy, ale nie wiadomo, jak potoczy się najbliższe spotkanie z nieobliczalną Pogonią.

Wydawało się, że gdy Legia pokonała w meczu na szczycie Piasta, to nic już nie przeszkodzie jej w zdobyciu tytułu mistrza kraj. Tymczasem niespodziewana porażka z Lechią sprawiła, że Piast Gliwice zrównał się punktowo z Wojskowymi i zachowuje realne szanse na zdobycie tytułu Mistrza Polski i szanse na grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
Już niedzielę Legia zagra na własnym boisku z Pogonią szczecin, Portowcy niespodziewanie wygrali niedawno w Cracovią, nie maja szans na awans w ligowej tabeli, ale mogę pokrzyżować plany Legii. Jeśli szczecinianie zremisują lub wygrają, to przy zwycięstwie Piasta tytuł mistrza kraju wymknie się Legii na dobre.

Czekają nas spore emocje w Warszawie, Legia zagra z nożem na gardle. Oczywiście te mecze online będziemy transmitować.

Piast zagra przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin. Aby myśleć o tytule mistrza, gospodarze ten pojedynek musza wygrać, nie będzie to jednak łatwe zadanie, Zagłębie świetnie gra wiosną i zasłużenie zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Dla piłkarzy z Lubina ten pojedynek jest również bardzo ważny, jeśli zdobędą punkty w Gliwicach, to zagrają w eliminacjach do Ligi Europejskiej, co niewątpliwie będzie niezwykła piłkarska przygodą.

Nie ma wątpliwości, że w chwili, gdy stawka meczu jest tak ogromna, to że będziemy świadkami niezwykle barwnego widowiska, obu drużynom zależy na zwycięstwie.

Mecze online za darmo z grupy mistrzowskiej to również pojedynki Lecha z Ruchem oraz Cracovii z Lechią Gdańsk. Ta druga para to bezpośrednia walka o miejsce uprawniające do gry w europejskich pucharach. Może być wiele bramek i doskonałego piłkarskiego widowiska.

Nasze mecze online na żywo to również cztery pojedynki grupy spadkowej. O ile grupa mistrzowska gra w niedzielę, o tyle spadkowa rozstrzygnięcia da już w sobotę. Tego dnia na boisko wyjdą: Korona zmierzy się z Jagiellonią, Śląsk z Górnikiem Łęczna, Podbeskidzie z Wisłą a Termalica z Górnikiem Zabrze.

Wiemy już, że na pewno z Ekstraklasą żegna się już Podbeskidzie. Pojedynek z Wisłą będzie już dla obu drużyn meczem o przysłowiową pietruszkę. Interesująco zapowiada się rywalizacja pary Termalica Górnik. Jeśli piłkarze z Zabrza zdobędą komplet punktów, to uciekną spod topora i kosztem właśnie Termalici utrzymają się w rozgrywkach. O utrzymanie się w lidze walczy też team z Łęcznej. Musza oni bezwarunkowo wygrać ze Śląskiem Wrocław, by myśleć o kolejnym sezonie w Ekstraklasie. Czy to jest możliwe? Zanosi się nam ciekawy piłkarski weekend w polskiej lidze. wciąż jest sporo niewiadomych, nie wiemy, kto będzie mistrzem Polski, nie wiemy, kto zagra w europejskich pucharach, nie wiemy też – poza jednym wyjątkiem Podbeskidzia – kto spadnie do niższej klasy rozgrywkowej.