Wisła Kraków - Górnik Zabrze transmisja online i TV na żywo
fot. pixabay.com

Wisła Kraków - Górnik Zabrze transmisja online i TV na żywo

Wisła Kraków - Górnik Zabrze – emocjonujące spotkanie na żywo!


Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 05.03.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Ekstraklasa. Stadion Miejski im. Henryka Reymana była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.

Transmisja TV na żywo i live stream online Wisła Kraków - Górnik Zabrze?


Wisła Kraków są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż Górnik Zabrze to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Ekstraklasa – stawki są naprawdę wysokie!

Oglądanie meczu online Wisła Kraków - Górnik Zabrze – doskonały sposób, na nieco rozrywki!


Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.

Ostatnio Wisła Kraków rywalizował z Górnik Zabrze 25.09.2020 20:30:00 w Arena Zabrze. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejne spotkanie Wisła Kraków z Górnik Zabrze odbędzie się 05.03.2021 20:30:00 w Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0-1, Górnik Zabrze - Wisła Kraków 4-2, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1-0, Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-2, Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-0, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3-0, .

Wisła Kraków - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Wisła Kraków zajmuje 10 w lidze Ekstraklasa. Po 19 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 24 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 6 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 30 bramek zdobytych i 26 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Kraków rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Górnik Zabrze - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Górnik Zabrze zajmuje 6 w lidze Ekstraklasa. Po 19 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 23 bramek zdobytych i 22 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Górnik Zabrze rywalizowali w tym sezonie ligowym 10. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Wisła Kraków - Górnik Zabrze? 05.03.2021, godz. 20:30

Video

Wisła Kraków - Górnik Zabrze