Wisła Kraków - Raków Częstochowa gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
fot. pixabay.com

Wisła Kraków - Raków Częstochowa gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Wisła Kraków - Raków Częstochowa – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Ekstraklasa nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 09.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Wisła Kraków a Raków Częstochowa, które odbędzie się w Stadion Miejski im. Henryka Reymana. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Wisła Kraków - Raków Częstochowa gdzie obejrzeć?


Wisła Kraków będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Raków Częstochowa. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Wisła Kraków rywalizował z Raków Częstochowa 08.11.2020 17:30:00 w Stadion GKS-u. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejne spotkanie Wisła Kraków z Raków Częstochowa odbędzie się 09.04.2021 20:30:00 w Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Raków Częstochowa - Wisła Kraków 3-1, Wisła Kraków - Raków Częstochowa 3-2, Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1-0, .

Wisła Kraków - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Wisła Kraków zajmuje 11 w lidze Ekstraklasa. Po 23 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 28 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 7 remisy i 9 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 33 bramek zdobytych i 31 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Kraków rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Raków Częstochowa - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Raków Częstochowa zajmuje 3 w lidze Ekstraklasa. Po 22 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 37 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 7 remisy i 5 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 32 bramek zdobytych i 22 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Raków Częstochowa rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 3 remisów i 0 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa? 09.04.2021, godz. 20:30