Wisła Płock - Wisła Kraków gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
fot. pixabay.com

Wisła Płock - Wisła Kraków gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Wisła Płock - Wisła Kraków – emocjonujące spotkanie na żywo!


Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Wisła Płock oraz Wisła Kraków. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 28.02.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Ekstraklasa. Stadion im. Kazimierza Górskiego była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.

Transmisja TV na żywo i live stream online Wisła Płock - Wisła Kraków?


Wisła Płock są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż Wisła Kraków to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Ekstraklasa – stawki są naprawdę wysokie!

Oglądanie meczu online Wisła Płock - Wisła Kraków – doskonały sposób, na nieco rozrywki!


Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.

Ostatnio Wisła Płock rywalizował z Wisła Kraków 18.09.2020 20:30:00 w Stadion Miejski im. Henryka Reymana. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3. Kolejne spotkanie Wisła Płock z Wisła Kraków odbędzie się 28.02.2021 12:30:00 w Stadion im. Kazimierza Górskiego.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Wisła Kraków - Wisła Płock 1-0, Wisła Kraków - Wisła Płock 2-2, Wisła Płock - Wisła Kraków 2-1, Wisła Kraków - Wisła Płock 2-3, Wisła Płock - Wisła Kraków 1-2, Wisła Kraków - Wisła Płock 1-1, .

Wisła Płock - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Wisła Płock zajmuje 11 w lidze Ekstraklasa. Po 17 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 22 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 22 bramek zdobytych i 25 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Płock rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 4 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek.

Wisła Kraków - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Wisła Kraków zajmuje 12 w lidze Ekstraklasa. Po 18 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 21 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 6 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 27 bramek zdobytych i 25 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Kraków rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Wisła Płock - Wisła Kraków? 28.02.2021, godz. 12:30

Video

Wisła Płock - Wisła Kraków