1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Wojciech Kowalczyk o opasce kapitańskiej dla Szczęsnego!
Wojciech Kowalczyk o opasce kapitańskiej dla Szczęsnego!
VincenzoIzzo / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Wojciech Kowalczyk o opasce kapitańskiej dla Szczęsnego!

Nie ma wątpliwości co do tego, że wczorajsza parada Wojciecha Szczęsnego wprowadziła naszą reprezentację na EURO 2024. Postawę Wojtka Szczęsnego w bramce docenił sam Wojciech Kowalczyk, który jest byłym, wielokrotnym reprezentantem Polskim. Wojciech Kowalczyk poszedł o krok dalej i stwierdził, że Szczęsnemu należy się opaska kapitańska chociażby, w jednym spotkaniu na EURO 2024. Kibice z pewnością, nie będą mieć z tym problemu!

Faktem jest, że postawa całej drużyny zaowocowała tym, że Polska pojedzie na EURO 2024. Niemniej jednak, to parada Wojtka Szczęsnego sprawiła, że Polacy mogli odetchnąć z ulgą i są dziś pewni udziału w imprezie, która odbędzie się w Niemczech. Tym bardziej, że Walia nie pokazywała żadnych nerwów podczas rzutów karnych i wykonywała je wręcz perfekcyjnie.

Do tego wszystkiego należy dodać, że EURO 2024 będą dla Wojciecha Szczęsnego ostatnim wielkim turniejem, w którym bramkarz Juventusu chce brać udział. Skutkiem tego, Wojciech Kowalczyk wpadł na pomysł, aby Wojciech Szczęsny choć raz, na dużym turnieju, miał okazję być kapitanem drużyny, w ramach uhonorowania jego wczorajszych zasług.

Na ile możliwa jest realna zmiana kapitana w reprezentacji Polski? Zapewne szanse są na to spore, wszakże Wojciech Szczęsny ma dobre relacje z aktualnym kapitanem reprezentacji Polski, czyli z
Robertem Lewandowskim.


Update cookies preferences