Zagłębie faworytem w starciu z Duńczykami

Zagłębie faworytem w starciu z Duńczykami

Przed nami kolejna, trzecia już runda meczów o awans do rozgrywek Ligi Europy. W gronie drużyn walczących o szansę rywalizacji w rozgrywkach grupowych, z polskich klubów, pozostało już tylko Zagłębie Lubin. W starciu z duńskim SonderjyskE to Miedziowi uważani są za faworytów.Po tym, jak odpadły Piast Gliwice i Cracovia z eliminacjach do Ligi Europy, na placu boju z polskich drużyn zostało tylko Zagłębie Lubin. Teraz przed nami trzecia runda spotkań, Miedzowi zmierzą się tu w dwumeczu z duńskim SonderjyskE. To nasi piłkarze uważani są za faworytów, po świetnych meczach z Partizanem Belgrad wydaje się, że zawodnicy z Lubina są w stanie pokonać duński klub, tym bardziej, że rywal na początku sezonu nie zachwyca.


Ci, którzy śledzą mecze online wiedza doskonale, że SonderjyskE po dwóch kolejkach ligowych zajmują dopiero 11 miejsce w swojej lidze z dorobkiem zaledwie jednego punktu. Miedziowi natomiast liderują w Polskiej Ekstraklasie po dwóch pewnych zwycięstwach. Czy są w stanie pokonać SonderjyskE? Wydaje się, że tak. Nie ma wątpliwości, że Zagłębie jest dobrze przygotowane do sezonu, dobrze przepracowane zgrupowania pozwalają optymistycznie spoglądać na rywalizację z Duńczykami.


Już 28 lipca pierwszy z dwóch meczów, Zagłębie będzie na własnym boisko podejmowało SonderjyskE. Zapraszamy na meczeonline na żywo za darmo , tego pojedynku nie można przegapić. Aby awansować do rozgrywek grupowych Ligi Europy Zagłębie musi wygrać ten dwumecz, a potem pokonać rywala w czwartej (ostatniej) rundzie. Wszystkie te live mecze na zywo u nas.