Zapowiedź 5 kolejki Ligue One

Francuska piłka posiada bardzo wielu fanów, nie tylko tych, którzy zasiadają na trybunach co weekend, ale także tych, co oglądają mecze na żywo w Internecie podczas każdej kolejki. Właśnie przed nami piąta odsłona Ligue One w tym sezonie.


Już w piątek meczem na żywo rozpoczniemy wielkie emocje, bo jak inaczej nazwać spotkanie, kiedy bierze w nim udział mistrz kraju? PSG zagra na wyjeździe z Caen. Mamy nadzieje, że już z rzegorzem Krychiakiem, który w tygodniu debiutował w barwach Paryżan w Lidze Mistrzów, więc oby poszło już Polakowi z górki.


W sobotę o godzinie 17:00 czeka nas jedno spotkanie, zaś o 20:00 kolejne pięć meczów na żywo. Najwcześniej Monaco z Kamilem Glikiem, który już idealnie wkomponował się w skład drużyny z Księstwa, zmierzy się z Rennes, gdzie jest Kamil Grosicki, który jednak ostatnio nie grywał. w klubie. Bordeaux z Igorem Lewczukiem w składzie zmierzy się z Anges. Dijon podejmować będzie Metz. Lille pojedzie na ciężki mecz na żywo z Lorient, natomiast Nancy zagra z Nantes. Ostatni mecz tego wieczoru to spotkanie Tuluzy z Guingamp.


Kolejka we Francji kończy się w niedzielę, kiedy rozegranie będą trzy spotkania, w tym jedno bardzo emocjonujące. Najpierw Montpellier będzie podejmować zespół z Nicei, gdzie ostatnio świetnie zadebiutował Mario Ballotelli i to ze świetnym skutkiem, bo zdołał strzelić dwa gole. St.Etienne, które ostatnio zremisował z PSG teraz podejmować będzie zespół Bastii.


Na koniec świetnie zapowiadające się spotkanie, bo w do Marsylii przyjedzie Olympique Lyon z Maciejem Rybusem w składzie. Reprezentant Polski ostatnio zagrał w Lidze Mistrzów z Dynamem Zagrzeb i zaprezentował się całkiem nieźle, nawet zaliczył asystę, ale bramka nie została uznana ze względu na odgwizdanego spalonego.

Podobne artykuły

Zapowiedź 5 kolejki Ligue One
Czwarta kolejka Ligue One