Zapowiedź: Manchester United - Southampton

Manchester United najgorsze ma już za sobą. Jak się zdaje, minął już kryzys u Czerwonych Diabłów i teraz team regularne zwyciężając pnie się w górę tabeli. Obecnie znajduje się na trzecim, premiowanym grą w Lidze Mistrzów, miejscu. Ale ich najbliższy rywal, ekipa Southampton to rewelacja tegorocznych rozgrywek. Zapowiada się arcyciekawe widowisko na Old Trafford.

Na Old Trafford niebawem znakomity mecz, przynajmniej wszstko wskazuje na to, że będzie to wyjątkowo ciekawe spotkanie. Manchester z de Geą, Carrickiem, Rooneyem, van Persiem i Falcao w składzie zagrają z rewelacją ligi. Potencjał kadrowy Czerwonych Diabłów jest o wiele większy, niż najbliższego przeciwnika. Przy tym ManU gra świetnie i jego forma wyraźnie zwyżkuje. Wprawdzie w poprzedniej kolejce ManU zremisował tylko ze Stoke 1:1, ale to wciąż świetna ekipa i stać ja na wygraną z każdym.

Z kolei Southampton to rewelacja. W jego składzie grają mniej znani piłkarze, ale tworzą niebywale zgrany kolektyw i kradną punkty najlepszym. Kilka dni temu Southampton pewnie pokonało Arsenal 2:0 i zasłużenie zajmuje 4 miejsce w tabeli. Fonte, Bertrand, Davis, Tadic, Pelle, czy też Wanyama znów będą starali się sprawić niespodziankę i nie można wykluczyć, że tak się stanie.

Mecz trzeciej i czwartej drużyny w tabeli to niewątpliwie szlagier dwudziestej pierwszej kolejki Premier League. Każdy fan piłki nożnej tej pojedynek powinien zobaczyć. U nas, meczyki na żywo, wszystkie spotkania angielskiej ligi, w tym rywalizacja Manchesteru United z Southampton.
Obie drużyny mają już sporą stratę punktowa do lidera i wicelidera, czyli kolejno do Chelsea i Manchesteru City. Nie oznacza to jednak, że w tej parze nie ma przyszłego wicemistrza, wiele będzie zależało od postawy klubów w najbliższych tygodniach. Przy tym drużyna, która chce mieć szansę na grę w Lidze Mistrzów, musi to spotkanie wygrać. Stawka pojedynku pomiędzy ManU a Southampton jest więc bardzo wysoka. Nie ma cienia wątpliwości, że to najciekawiej zapowiadający się mecz nadchodzącego weekendu na całych wyspach brytyjskich.

Podobne artykuły