Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Belediye Derincespor - Halide Edip Adıvar - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
30. kolejka
Sędzia
A. Resuloğlu
Stadion
Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu
Miasto
Derince

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Belediye Derincespor — wygrane
0 Remisy
2 Halide Edip Adıvar — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
6:5
Średnia goli
2.2
Powyżej 2,5 gola
2 (40%)
Obie drużyny strzeliły
2 (40%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Belediye Derincespor
0
Bez porażki — Halide Edip Adıvar
2

Belediye Derincespor u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Halide Edip Adıvar u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Halide Edip Adıvar
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Belediye Derincespor -2.5
Bramki: Halide Edip Adıvar -3.5
Porada Double chance : draw or Halide Edip Adıvar
Belediye Derincespor 10%
Remis 45%
Halide Edip Adıvar 45%

Porównanie drużyn

Belediye Derincespor
Belediye Derincespor
vs
Halide Edip Adıvar
Halide Edip Adıvar
29% Forma 71%
40% Atak 60%
32% Obrona 68%
29% Rozkład Poissona 71%
60% Bezpośrednie starcia 40%
55% Bramki 45%
40.8% Łącznie 59.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Belediye Derincespor

Forma 27%
Atak 35%
Obrona 24%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 13 średnio 2.6
Forma w lidze
P R P P R R R W R P P P P R R R W P P W P R P W W P P P R

Halide Edip Adıvar

Forma 67%
Atak 53%
Obrona 65%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P R W P P W R R W W W W W P W R R W R P R W W P W W P R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Belediye Derincespor - Halide Edip Adıvar?
Według predykcji wygra Halide Edip Adıvar. Szanse: Belediye Derincespor 10% / Remis 45% / Halide Edip Adıvar 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Belediye Derincespor - Halide Edip Adıvar?
Double chance : draw or Halide Edip Adıvar