Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Fatih Karagümrük - Kocaelispor - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
30. kolejka
Sędzia
Metoglu, Muhammetali, Türkiye
Stadion
Atatürk Olimpiyat Stadı
Miasto
İstanbul

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Fatih Karagümrük — wygrane
0 Remisy
1 Kocaelispor — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
5:5
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
2 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Fatih Karagümrük
0
Bez porażki — Kocaelispor
1

Fatih Karagümrük u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Kocaelispor u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Kocaelispor
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Fatih Karagümrük -2.5
Bramki: Kocaelispor -2.5
Porada Double chance : draw or Kocaelispor
Fatih Karagümrük 10%
Remis 45%
Kocaelispor 45%

Porównanie drużyn

Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük
vs
Kocaelispor
Kocaelispor
50% Forma 50%
58% Atak 42%
30% Obrona 70%
49% Rozkład Poissona 51%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
47.8% Łącznie 52.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Fatih Karagümrük

Forma 47%
Atak 88%
Obrona 13%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R R P R W W W W P W P W W W P R W P W R W R W W R P W P W

Kocaelispor

Forma 47%
Atak 63%
Obrona 63%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W W W P P W R W W P W W R W W P W W W P W R W W W R R R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Fatih Karagümrük - Kocaelispor?
Według predykcji wygra Kocaelispor. Szanse: Fatih Karagümrük 10% / Remis 45% / Kocaelispor 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Fatih Karagümrük - Kocaelispor?
Double chance : draw or Kocaelispor