Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

TSV Steinbach - FC Astoria Walldorf - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
SIBRE Sportzentrum Haarwasen Haiger
Miasto
Haiger

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

10 TSV Steinbach — wygrane
1 Remisy
0 FC Astoria Walldorf — wygrane
Mecze
11
Bilans bramek
32:8
Średnia goli
3.64
Powyżej 2,5 gola
9 (82%)
Obie drużyny strzeliły
7 (64%)
Czyste konta
4:1
Bez porażki — TSV Steinbach
11
Bez porażki — FC Astoria Walldorf
0

TSV Steinbach u siebie: 4 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

FC Astoria Walldorf u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 6 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca TSV Steinbach
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: TSV Steinbach -3.5
Bramki: FC Astoria Walldorf -1.5
Porada Winner : TSV Steinbach
TSV Steinbach 50%
Remis 50%
FC Astoria Walldorf 0%

Porównanie drużyn

TSV Steinbach
TSV Steinbach
vs
FC Astoria Walldorf
FC Astoria Walldorf
86% Forma 14%
86% Atak 14%
67% Obrona 33%
0% Rozkład Poissona 0%
100% Bezpośrednie starcia 0%
73% Bramki 27%
78.0% Łącznie 22.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

TSV Steinbach

Forma 100%
Atak 24%
Obrona 92%
Bramki strzelone 6 średnio 3.0
Bramki stracone 2 średnio 1.0
Forma w lidze
W W

FC Astoria Walldorf

Forma 17%
Atak 4%
Obrona 84%
Bramki strzelone 1 średnio 0.5
Bramki stracone 4 średnio 2.0
Forma w lidze
R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz TSV Steinbach - FC Astoria Walldorf?
Według predykcji wygra TSV Steinbach. Szanse: TSV Steinbach 50% / Remis 50% / FC Astoria Walldorf 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz TSV Steinbach - FC Astoria Walldorf?
Winner : TSV Steinbach