Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Verl - Borussia Dortmund II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
32. kolejka
Sędzia
Grund, Felix, Germany
Stadion
SPORTCLUB Arena
Miasto
Verl

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Verl — wygrane
0 Remisy
5 Borussia Dortmund II — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
11:17
Średnia goli
3.5
Powyżej 2,5 gola
6 (75%)
Obie drużyny strzeliły
5 (63%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Verl
0
Bez porażki — Borussia Dortmund II
3

Verl u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Borussia Dortmund II u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Verl
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Verl -2.5
Bramki: Borussia Dortmund II -2.5
Porada Double chance : Verl or draw
Verl 35%
Remis 35%
Borussia Dortmund II 30%

Porównanie drużyn

Verl
Verl
vs
Borussia Dortmund II
Borussia Dortmund II
75% Forma 25%
73% Atak 27%
42% Obrona 58%
51% Rozkład Poissona 49%
20% Bezpośrednie starcia 80%
35% Bramki 65%
49.3% Łącznie 50.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Verl

Forma 80%
Atak 69%
Obrona 56%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R R R W P P P P W R W R P W R W R W R W W R W P R P W W P W W

Borussia Dortmund II

Forma 27%
Atak 25%
Obrona 69%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W P R R P W P P W W P P W R W P R W R W P P P W R P P R R R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Verl - Borussia Dortmund II?
Według predykcji wygra Verl. Szanse: Verl 35% / Remis 35% / Borussia Dortmund II 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Verl - Borussia Dortmund II?
Double chance : Verl or draw