1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Almeria - FC Barcelona mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?
Almeria - FC Barcelona mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?
Musiu0 / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Almeria - FC Barcelona mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w La Liga pomiędzy Almera - FC Barcelona. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 21:30. Mecz Almera - FC Barcelona będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Almeria - FC Barcelona - płatna transmisja online

Transmisja meczu Almeria - FC Barcelona będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport. Transmisję online ze spotkania Almeria - FC Barcelona można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+ online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie. Canal+ online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Almeria - FC Barcelona oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+ online i w aplikacji.

Wynik meczu na żywo Almeria - FC Barcelona
 będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Almeria - FC Barcelona

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest FC Barcelona. Kurs na Almerię 6.50 oscyluje w granicach 5.05, na remis 4.00, na FC Barcelonę 1.41

Almeria - FC Barcelona typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie Almeria - FC Barcelona można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Kursy bukmacherskie Almeria - FC Barcelona

  • Wygra Almeria: kurs 6.50 (STS)
  • Remis: kurs 5.05 (STS)
  • Wygra FC Barcelona: kurs 1.41 (STS)

Sprawdź bonusy bukmacherskie u naszych partnerów