1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Antonio Rüdiger z poważną kontuzją przed 1/8 finałów!
Antonio Rüdiger z poważną kontuzją przed 1/8 finałów!
Musiu0 / depositphotos.com
Piotr

Antonio Rüdiger z poważną kontuzją przed 1/8 finałów!

Wczorajszy mecz ze Szwajcarią nie należał do najprostszych, dla reprezentacji Niemiec. Drużyny zremisowały to spotkanie, natomiast sam mecz obfitował w wiele fauli i aż 4 żółte kartki. Jednak nie to stanowi największy problem reprezentacji Niemiec. Jeden z czołowych stoperów, czyli Antonio Rüdiger, prawdopodobnie nabawił się poważnej kontuzji uda!

  • Wczorajszy mecz Niemiec ze Szwajcarią zakończył się remisem, obfitując w wiele fauli i 4 żółte kartki.
  • Największym problemem dla Niemiec jest kontuzja czołowego obrońcy, Antonio Rüdigera.
  • Rüdiger, grający w Realu Madryt, doznał kontuzji uda, co może wykluczyć go z 1/8 finałów EURO 2024.
  • Reprezentacja Niemiec nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia, ale wiadomo, że Rüdiger odczuwał duży dyskomfort pod koniec meczu.
  • Niemcy mają 6 dni do meczu w 1/8 finałów, co może być wystarczającym czasem na wyleczenie drobnych kontuzji.

Pomimo kontroli wyniku i spotkania, reprezentacja Niemiec zaliczyła drobną wpadkę, w postaci remisu ze Szwajcarią. Jednak nie to jest największym zmartwieniem organizatorów EURO 2024. Antonio Rüdiger, który jest czołowym obrońcą grającym na co dzień w Realu Madryt, doznał kontuzji, która może wykluczyć go z 1/8 finałów EURO 2024!

Na dzień dzisiejszy reprezentacja Niemiec nie wydała oficjalnego oświadczenia, w temacie swojego zawodnika. Wiadomo jednak, że zawodnik odczuwał pod koniec meczu bardzo duży dyskomfort uda, co może wpływać na jego dalsze losy.

Na całe szczęście, reprezntacja Niemiec przystąpi do 1/8 finałów za równe 6 dni. Przy małych stłuczeniach i kontuzjach jest to wystarczająca ilość czasu, aby poradzić sobie z tą kontuzją. Niemniej jednak, jeśli Rudiger nie będzie w stanie zagrać najbliższego spotkania, trener Nagelsmann będzie mieć nie lada problem. Zamiennik Rudigera, a dokładniej Jonathan Tah, otrzymał w ostatnim spotkaniu drugą żółtą kartkę, tak więc nie będzie mógł wystąpić w najbliższym meczu EURO 2024.

Źródło: Flashscore.pl