Eliminacje Mistrzostw Świata - zapowiedzi grupy A - E

Eliminacje Mistrzostw Świata - zapowiedzi grupy A - E

Rozbrat z piłką reprezentacyjną nie trwał za długo, bo właśnie teraz czekają nas kolejne emocjonujące mecze na żywo, kiedy będziemy mogli obserwować swoich ulubionych piłkarzy w narodowych barwach.


W grupie A Bułgarzy, którzy jako jedyni mają trzy punkty zmierzą się z faworyzowaną Francją. Szwedzi po remisie w pierwszej kolejce teraz mierzyć się będą z Luksemburgiem, natomiast Holendrzy zagrają z Białorusią, może wreszcie uda się Holendrom wrócić na właściwe tory, bo brak awansu do Euro 2016, a teraz remis ze Szwecją w pierwszej kolejce na pewno nie napawają optymizmem.


W grupie B bardzo ciekawie zapowiada się mecz na żywo, gdzie zmierzą się Węgry ze Szwajcarami. Łotysze mogą liczyć na kolejne trzy punkty, gdy mierzyć się będą z Wyspami Owczymi, natomiast po porażce ze Szwajcarią może od dna odbiją się Portugalczycy meczem z Andorą, będą mieli ku temu idealną okazję na nabranie pewności siebie i strzelenie kilku bramek.


W grupie C wielki pojedynek Niemcy - Czechy, finał mistrzostw Europy z 1996 roku, a więc emocji nie zabraknie, warto ten mecz obejrzeć na żywo Online w Internecie. Azerbejdżan zagra w tej grupie z Norwegią, a Irlandia Północna z San Marino. W grupie D mecz na szczycie, zespołów, które w pierwszych kolejkach wygrali swoje mecze,a więc pojedynek Walijczyków z Austriakami, ale także Mołdawii z Serbią oraz Irlandii z Gruzją.


Grupa, a więc najciekawsza z naszego punktu widzenia, bo właśnie tutaj grają nasze orły. I już ósmego października przyjdzie im zmierzyć się z Duńczykami na własnym terenie. Kazachowie po remisie z Polską teraz udadzą się do Czarnogóry. A do Armenii zawitają Rumuni.

Podobne artykuły

Zapowiedź meczu Polska - Dania
Letnie transfery Polaków