1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Francja - Polska Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo [Euro Championship]
Francja - Polska Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo [Euro Championship]
Piotr
Piotr

Francja - Polska Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo [Euro Championship]

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w Euro Championship pomiędzy Francja - Polska. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Mecz Francja - Polska będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Francja - Polska - płatna transmisja online

Transmisja meczu Francja - Polska będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport.

Transmisję online ze spotkania Francja - Polska można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie.

Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Francja - Polska oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.

Wynik meczu na żywo Francja - Polska będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.