1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Jürgen Klopp dziękuję kibicom Liverpoolu!
Jürgen Klopp dziękuję kibicom Liverpoolu!
vitaliivitleo / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Jürgen Klopp dziękuję kibicom Liverpoolu!

Pomimo tego, że przed Niemcem jest jeszcze ostatni mecz domowy, postanowił on podziękować swoim kibicom na ostatnim meczu wyjazdowym, w którym to jego Liverpool zremisował wynikiem 3:3 z Aston Villą. Emocje na murawie były ogromne, natomiast sam Niemiec schodził w oprawie braw, które płynęły ze strony kibiców Liverpoolu. Skutkiem tego, postanowił on wyróżnić swoich kibiców jeszcze przed ostatnim meczem, który odbędzie się na Anfield.

Jak podają brytyjskie media, dnia 19 maja, kiedy to
Jürgen Klopp pojawi się ostatni raz jako trener Liverpoolu, bilety są dawno wyprzedane a fani którzy chcą zobaczyć ostatni mecz w wykonaniu Niemca, są w stanie oddać za wejściówki naprawdę duże kwoty.

Wracając jednak do sedna tematu. Jürgen Klopp postanowił po ostatnim meczu z Aston Villą wyróżnić swoich kibiców, którzy przez całą jego przygodę z Liverpoolem, jeździli za nim i jego drużyną. Jak dodaje Jürgen Klopp, kibice Liverpoolu są fantastyczni i oddają wiele swojemu klubowi. 

Można spodziewać się, że mecz Liverpoolu z
Wolverhampton będzie pięknym widowiskiem i wpisze się we współczesne kroniki historii tego klubu. Odliczanie do ostatniego meczu z Niemcem na ławce trwa i będzie to z pewnością piękne pożegnanie, na które klub i kibice szykują się już teraz.