1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Kamil Grosicki o swoim odejściu z kadry!
Kamil Grosicki o swoim odejściu z kadry!
mrogowski_photography / depositphotos.com
Piotr

Kamil Grosicki o swoim odejściu z kadry!

Kamil Grosicki jest piłkarzem reprezentacji Polski, który ma na swoim koncie dużą liczbę występów, w koszulce z orzełkiem. Zawodnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że są to jego ostatnie mistrzostwa w reprezentacji Polski. Skutkiem tego, Kamil Grosicki postanowił opowiedzieć, jak widzi swój mecz pożegnalny. Sprawdźcie sami!

  • Kamil Grosicki, piłkarz reprezentacji Polski, ogłosił, że to jego ostatnie mistrzostwa w reprezentacji.
  • Podczas konferencji prasowej w Hannoverze, Grosicki wyraził swoje niezadowolenie z wyników kadry.
  • Piłkarz poinformował, że jego decyzja o zakończeniu kariery w reprezentacji jest ostateczna i została przekazana zawodnikom oraz selekcjonerowi.
  • Grosicki rozegrał 94 mecze w reprezentacji Polski, zdobywając 17 bramek.
  • Zawodnik planuje zagrać mecz pożegnalny na Stadionie Narodowym, gdzie chce pożegnać się z kibicami.

Dzisiejsza konferencja prasowa, która miała miejsce w Hannoverze, przybrała nieco nostalgiczny kierunek. Na konferencji pojawił się bowiem Kamil Grosicki, który postanowił odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Zawodnik reprezentacji Polski nie krył swojego niezadowolenia z wyników kadry. Jak dodał, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego czas w kadrze reprezentacji polski po prostu, przemija. 

Kamil Grosicki podzielił się także konkretną informacją, na temat swoich planów. Według samego zainteresowanego, jego decyzja jest ostateczna, a także została ona dziś przekazana zarówno zawodnikom, jak i selekcjonerowi. Kamil Grosicki może w kadrze reprezentacji Polski pochwalić się wynikiem 94 meczów, w których udało mu się zdobyć 17 bramek. Na przestrzeni lat, Kamil Grosicki dodawał dużego wiatru na bocznej flance, a także dodawał pewności w ataku, swoimi perfekcyjnymi rajdami.

Jak na samym końcu przyznaje Kamil Grosicki, będzie rozmawiał na temat zagrania swojego meczu pożegnalnego. Miejscem, w którym piłkarz chciałby pożegnać się z kibicami, miałby być stadion narodowy.